מקומות לחתונה • הפקת חתונות בלוקיישנים ייחודיים

מקומות לחתונה

מקומות לחתונה

 

חיפוש מקום לחתונה הוא השלב הראשון בדרך לערב המושלם שלכם. כדי שלא תרוצצו בעשרות מקומות לחתונה, בחרנו לרכז עבורכם מידע אודות מיטב המקומות לחתונה מכל רחבי הארץ. בין אם אתם מתעניינים בחתונה באולם או גן אירועים ובין אם אתם חולמים על חתונה בטבע, בחוף הים, ביקב או פשוט חתונה בחצר הבית – יש לנו מה להציע לכם!

קבלו 4 טיפים שיעזרו לכם לבחור את המקום המושלם עבורכם לחתונה

אחרי מאות הפקות של חתונות – אנחנו מכירים היטב אילו מקומות לחתונה טובים ישנם, מודעים לאתגרי ההפקה בכל מקום ושופעים רעיונות יצירתיים שיהפכו גם את החתונה שלכם לבלתי נשכחת. אז הרשו לנו לתת לכם טיפים שיעזרו לכם לבחור מקום לחתונה שיתאים לכם בול בפוני:

1. דעו כמה מוזמנים צפויים  – לפני שאתם מתחילים לחפש, שאלו את עצמכם האם אתם רוצים חתונה קטנה או גדולה? הביקור במספר גני אירועים, אולמות או לוקיישנים לאירוע יכול להיות מתיש מאד. הערכת סדר גודל האירוע יכולה לסייע לכם לסנן את רשימת המקומות לאירוע שאינם מתאימים. אם אתם מתכננים חתונה ל-600 איש, כנראה שתוכלו לפסול מראש מקומות לאירוע קטן, יפים ככל שיהיו, ואם אתם מתכננים חתונה צנועה במימדיה, תוותרו על אולמות הענק. ידיעת מספר המוזמנים המוערך מראש תתן לכם גם כח מיקוח עם מקום האירוע.

2. מה התקציב שלכם? בררו עם המשפחה האם הם מתכוונים להשתתף בהוצאות האירוע או האם התקציב שלכם ממומן מהמתנות שתקבלו מהאורחים. להחלטה הזו יש השלכה על העלות שתהיו מוכנים לשלם עבור מקום האירוע ומחיר המנה. הגדירו גם האם במסגרת התקציב הזה אתם מוכנים ללכת על דיל משתלם במקום יקר כמו למשל חתונה בדקה ה-90 או חתונת שישי בצהריים. או אולי תרצו לשנות את מספר המוזמנים על מנת להגיע לנקודה שבה האירוע משתלם יותר? אם אתם לוקחים מפיק חתונות שווה להתייעץ איתו בנושא, שכן יש המון טיפים שמשנים את מחיר האירוע.  

3. מאיפה מגיעים האורחים שלכם? אם רוב האורחים שלכם מגיעים מהדרום, חתונה בראש הנקרה בשקיעה תחייב מהם הערכות מיוחדת, ועל כן חשוב שתדעו מה ההשלכות של בחירה כזו. בחירת מקומות לחתונה שיהיו לאורחים נוחים להגעה מגדילים את הסיכוי שהאורחים יענו להזמנה. מנגד אם החלום שלכם הוא חתונה בטבע, תמיד תוכלו לארגן הסעות מאורגנות שיביאו את האורחים אל הנקודה שנבחרה, רק חשוב שתהיו מודעים לכך בשלב הבחירה. כמובן שאם אתם לוקחים מארגן אירועים הוא יסב את תשומת לבכם לכך, בדיוק כפי שעשינו כעת. 

4. מה החלום שלכם? בסופו של דבר אנחנו שואפים להתחתן פעם אחת, ואם בערב הזה לא נגשים את החלום שלנו, אז מתי? אז אם חשקה נפשכם להתחתן על חוף הים, באמצע יער קסום, במסיבת קונספט שבה כולם מגיעים מחופשים או בוילה עם בריכה, אולי זה לא בהכרח נכון לחשוב מה החברים מהעבודה של אבא יגידו. בכל זאת, זה היום שלכם – הוא אמור לשקף את מי שאתם, את האהבה שלכם ולחגוג את הזוגיות שלכם יחד. זה אחד הימים שהופכים לזכרון ליבה לכל החיים, אז תבחרו לעצמכם מקום לחתונה שיהיה תפאורה מושלמת ליום המיוחד שלכם, בזמן אמת ובזכרון שלכם, שנים אחר כך.