חתונה ביום שישי • חתונה בצהריים וחתונת שישי בערב • WedMan

חתונה בשישי בצהריים

רוצים חתונה בלתי נשכחת, שמחה גדולה, חיוכים רחבים ואווירה מיוחדת באוויר?
מה דעתכם להיכנס אל החיים המשותפים באור יום, במיקום קסום ובהשפעת הרגעים המענגים והשלווים של צהריי יום שישי?
ואולי אתם מעוניינים בחתונה בשישי בערב, כזו שנמשכת אל תוך הלילה?

בחירה בחתונה ביום שישי היא מקורית ומובילה לאירוע מיוחד, לא שגרתי וחגיגי להפליא.
אנחנו ב-WedMan מתמחים בהפקה ובניהול חתונות שישי בצהריים ובחתונות בשישי בערב. תנו לנו להגשים לכם את החלום!

חתונה ביום שישי – מה כדאי לקחת בחשבון?

 • המיקום הנכון לחתונת שישי – בחתונה באור יום המיקום חשוב במיוחד, והתפאורה הייחודית היא חלק מההנאה והחגיגה.
  צוות WedMan ישמח להתאים לכם מקום מושלם לחתונה – פנינת טבע קסומה, חלקת יער רעננה, חתונה בוילה, חצר או בוסתן פורח, חתונה ביקב או בכרם ענבים, חתונה בחוף הים או כל פנטזיה אחרת.

  אם אתם מעוניינים בחתונת שישי בערב, נוכל להציע לכם גם מבחר אולמות וגני אירועים מתאימים. ובקיצור, יש לנו מגוון אתרים משגעים ולא שגרתיים להציע לכם, בפריסה גאוגרפית רחבה.

 • תכנון האירוע וניהולו – חתונת שישי בצהריים שונה מחתונה סטנדרטית במובנים רבים. בדרך כלל מדובר באירוע ארוך יותר, שמצריך תכנון מוקפד וניהול נכון. מרבית האנשים אינם עובדים ביום שישי, ועל כן, בחתונות שישי בצהריים האורחים נוהגים להגיע מוקדם ואוהבים להישאר עד מאוחר.

  על כן יש צורך לדאוג למבנה נכון של האירוע, אוכל לכל אורכו, בר מצויין (בשישי בצהריים אנשים שותים ואוכלים יותר!), dj שיכול להחזיק אירוע ממושך עם מוזיקה מרגשת ומקפיצה, צלמים שמתמחים בצילום באור יום ובחתונות בחוץ ועוד. בחתונת שישי בצהריים יש זמן לתכנית אמנותית, טקס אישי ועיצוב ייחודי של האירוע, כרצונכם.

 • חתונה בשישי בערבאנו מתמחים גם בהפקת חתונות שישי שנמשכות אל תוך הלילה. חתונות שכאלו מצריכות גם תאורה, הגברה ואלמנטים נוספים. הנסיון הרב שלנו ב- WedMan מאפשר לנו לבנות יחד אתכם תוכנית חתונה מושלמת ולנהל עבורכם את האירוע בזמן אמת כך שאתם תוכלו להיות נינוחים ורגועים והאורחים שלכם יהנו מכל רגע.

 • חושבים עבורכם על הפרטים הגדולים והקטנים – חתונה אדירה מורכבת מאוסף של רגעים קטנים. WedMan חושבים עבורכם על כל הפרטים, קטנים כגדולים. בחתונת שישי בצהריים אנו משקיעים מחשבה בהצללה של אזורי הישיבה והריקודים, במקרה הצורך; בניית במה יציבה ומרווחת לחופה או לריקודים; אוורור רחבת הריקודים; עיצוב פינות ישיבה אינטימיות ומקסימות, לרגעים של מנוחה, שקט ושיחה טובה על כוס יין ועוד.

  בחתונת שישי בערב אנו דואגים ללוות את המעבר מהאור הרך של בין הערביים אל החשיכה של הערב, להוסיף תאורה, הגברה מעולה, פינות ישיבה מוארות ועוד. חתונות ביום שישי הן חגיגה גדולה.

  פנו אלינו ונשמח ללוות אתכם בתכנון ובארגון הרגעים הגדולים והמשמעותיים בחייכם!