חתונה בים • הפקת חתונות בטבע בלוקיישנים ייחודיים • Wedman

חתונה על הים

דמיינו חופת שמיים תכולים מעליכם, חול זהוב תחת רגליכם, רחש גלים, ים רחב מאופק ועד חוף ושקיעה מרהיבה – כל אלו יכולים להיות התפאורה של החתונה שלכם! בעת תכנון חתונה בחוף הים צריך לקחת בחשבון את תנאי השטח – החול, המרחב הפתוח, החום והרוח, ולבחור פתרונות שיהפכו את החתונה לנינוחה וכיפית. אנחנו ב-WedMan מביאים איתנו נסיון רב בהפקת חתונות בים, ומספקים לכם את כל השירותים שיהפכו את האירוע לבלתי נשכח – טיפול בכל אתגרי המקום ותנאי השטח, עבודה עם הספקים הטובים ביותר, ניהול מלא של האירוע ומחשבה על כל הפרטים הגדולים והקטנים. חתונה על חוף הים היא חלום, ואנחנו ב-WedMan כאן כדי להגשים לכם אותו!

תכנון חתונה על הים – מה כדאי לקחת בחשבון?

רוצים לרקוד על החול הטבעי – בשמחה! מעדיפים שנקים עבורכם במה יציבה ורחבת ידיים – נפלא! חושבים לערוך חופה ממש על המים? אנחנו נדאג שכל האורחים ילוו אתכם ממש עד לשם בשביל נוח ומפולס היטב. אנחנו ב- WedManחושבים על כל פרט, ומוציאים לפועל אירוע מושקע, מתוקתק ותפור היטב, מתחילתו ועד סופו. הנה עוד כמה דברים שעליהם נשמח לחשוב יחד אתכם:

  • עיתוי – חתונה בים בשקיעה יוצרת מפגש של פלאי טבע ומאפשרת להיכנס אל החיים המשותפים באווירה רומנטית ותחת התפאורה הכי קסומה שאפשר. בשאלת העיתוי אנחנו ב- WedMan נשמח לחשוב אתכם ולהציע על פי נסיוננו את העונה הנכונה, היום והשעה, שיהפכו את החתונה למושלמת עבורכם. כך למשל, בחתונה על קו המים צריך להתחשב בשעות של גאות ושפל, על מנת שמי הים לא יציפו את אזור הישיבה או את רחבת הריקודים מצד אחד, ולא ייסוגו רחוק לאחור מצד שני. חתונה בים בשעות שלפני השקיעה מחייבת הצללה, ובשעות הערב יש להקים פתרונות תאורה.
  • מזג אוויר – אנחנו יכולים לסייע לכם בבחירת העיתוי המושלם, להתמודד עם תנאי השטח המורכבים, וגם לשלוח הזמנה למזג אוויר מתאים, ועדיין – מזג האוויר לא תמיד נשמע לבקשותינו. החתונה יכולה ליפול ביום חם, לח, אביך, קריר או יום עם רוח חזקה. אנחנו ב-WedMan ערוכים לכל תסריט שכזה, וצוות ההפקה שלנו יודע ליצור תנאים נוחים ואווירה שמחה גם כשמזג האוויר מפגין נוכחות. בימים חמים במיוחד, נדאג לאוורור ולמיזוג האווירה, נדאג להצללות או לעיצוב המותאם לרוח חזקה.
  • אורחים – כולם צעירים, או שיהיו מבוגרים? העיצוב יהיה מפואר ומעונב או חופשי ופתוח? המרחב הפתוח בים מאפשר משחק ושילוב של שולחנות וכסאות לצד פינות ישיבה נמוכות ואוהלים מצלים, והכל בהתאם לרצונותיכם ולאופי החוגגים.

 

חתונה בחוף הים בעזרת המומחים של WedMan

אנחנו ב- WedMan מיומנים במיוחד בהפקה ובניהול של חתונות על חוף הים. אנו נלווה אתכם משלבי בניית האירוע ובחירת המקום המתאים עבורכם, ועד לבחירת ספקים מצויינים שמתאימים לאירוע ייחודי שכזה, יודעים ואוהבים לעבוד בתנאי החוף. אז… לא צריך לעצום עיניים, וכן כן – אפשר וכדאי לחלום! התקשרו אלינו, ל- WedMan ונשמח להפוך את החלום לחתונה משמחת, חגיגית ומלהיבה! קדימה – מוזמנים להתקשר!