ארגון חתונה בבית - הפקת חתונה אינטימית בחצר הבית - Wedman

חתונה בבית

אחת הדרכים להחזיר את הקסם לטקס החתונה היא לערוך חתונה אינטימית. בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות בוחרים לעבור מארגון חתונה בגן אירועים ענק עם 500 מוזמנים, לתכנון חתונה בחצר הבית, עם האנשים הקרובים ביותר אליהם. לחתונות אלו לא מוזמנים החברים של אבא מהעבודה, הדודות שראו אתכם לאחרונה בבר מצווה וכל מי שאי פעם נתן לכם הזמנה, אלא רק מי שבאמת ישמח לחגוג איתכם ביום החשוב לכם בחייכם.

 

חתונה בבית – איך מגשימים את החלום? 

בדרך כלל כאשר מדברים על חתונה ביתית, מתכוונים לבתים פרטיים או וילה עם חצר פרטית ולעיתים אפילו עם בריכה, ועדיין, הבית שלכם לא בנוי מראש לארח בו חתונה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה – המומחיות שלנו היא הפקת חתונות מיוחדות, וצוות Wedman  יודע כיצד למצוא עבורכם את הספקים הטובים ביותר לחתונה קטנה, כיצד להתמודד עם מגבלות המקום ולסדר אותו נכון, אילו אלמנטים להביא כדי שיהיה נוח לאורחים, ואיך לשמור שהערב יתקתק בלי בעיות.

היתרון המשמעותי בחתונה ביתית

אחד היתרונות הבולטים בחתונה ביתית הוא היכולת לעצב את הכל לפי הטעם שלכם. מכיוון שנסייע לכם לבחור את הספקים שתצטרכו לערב המיוחד שלכם, נוכל לבחור את אלו שקולעים בדיוק לטעם שלכם. האפשרות הזו מאפשרת לכם לקחת את החתונה בבית צעד אחד נוסף ולהפוך אותה לחתונת קונספט – לבחור נושא עיצוב ולדאוג שהוא יעבור כחוט השני בין כל האלמנטים שיגיעו לעיצוב הבית שלכם ביום החתונה.

כמה יעלה לי לערוך חתונה בחצר הבית?

חתונה אינטימית אמנם מחייבת לשכור ציוד, קייטרינג מעולה לחתונה ואותנו, מפיקי חתונות, שינהלו את האירוע וידאגו שהכל מתקתק כמו שצריך, אבל התשובה לשאלה זו תלויה בתקציב שלכם ובאופי האירוע שתרצו. אתם יכולים לערוך חתונה צנועה ומצומצמת, ולבחור אלמנטים שמוזילים את עלויות האירוע, כמו למשל חופה מסורתית, או להפוך את האירוע למסיבת קוקטייל מושקעת עם אוכל גורמה והפקה מתוקתקת שצועקת איכות. הכל תלוי בחזון שלכם, בתקציב שלכם ולמה שאנחנו, כמומחי הפקת חתונה, יכולים לסייע לכם להוציא מכך.

איתכם לאורך כל הדרך

אנחנו ב-Wedman נלווה אתכם מהצעד הראשון ועד לקיפול אחרון הכסאות. נעזור לכם לתכנן את החתונה המושלמת עבורכם, להפיק אותה בהתאם לתקציב שלכם, לעצב אותה לפי ראות עיניכם, ולנהל אותה כך שהכל יתקתק באופן חלק ומושלם. לכם ולבני המשפחה אנו משאירים את המשימה הכיפית ביותר – להתרגש וליהנות מהחגיגה!

חולמים להתחתן בבית? צרו איתנו קשר ונגשים לכם את החלום!