שאלות נפוצות • Wedman ארגון, תכנון והפקת חתונות

מה בעצם אתם עושים?

בוודמן אנחנו מעניקים לזוגות שלנו את כל סוגי השירותים המתאימים לחתונה!
הפקת חתונה – תכנון והפקת חתונה מאפס: מציאת לוקיישן, מציאת ספקים, תיאום בין כל הגורמים, ניהול האירוע עצמו וכל זה מתוך הבנת רצונות הזוג.
שירות הארגון– ליווי זוגות לאורך תהליך ארגון החתונה. עזרה במציאת מקום וספקים, מעברים על חוזים, ייעוץ וזמינות מלאה לזוג.
שירות הניהול– ייעוץ וזמינות בתקופה הקודמת לחתונה וניהול החתונה עצמה משלבי ההקמות ועד שהזוג נכנס לאוטו שיכור ומרוצה.

האם פגישת היכרות וייעוץ עולה כסף?

לא. אנחנו בוודמן מזמינים אתכם לפגישה ללא תשלום. אתם מגיעים למשרדים (המגניבים!) שלנו בתל אביב ומכירים אותנו, אנחנו מכירים אתכם, את הצרכים שלכם ומתאימים לכם בדיוק מה שאתם מחפשים!

האם אתם עובדים עם רשימה מוגבלת של מקומות וספקים?

אנחנו עובדים עם מעל 100 מקומות לחתונות הכוללים אולמות, גנים ולוקיישנים מיוחדים!
לגבי ספקים- אנחנו עובדים עם ספקים מהשורה הראשונה ומתחייבים שכל אחד מהם מקצועי ביותר ותותח בתחומו. רשימת הספקים שלנו נבחרה בפינצטה לאחר שנים של ניסיון עם עולם החתונות, הם כולם איכותיים וידאגו לתת לכם שירות מקסימלי ביום החשוב בחייכם.

אם כבר סגרנו מקום, איך תוכלו לעזור לנו?

זוגות רבים באים אלינו לאחר שסגרו מקום (וחבל היינו משיגים מחירים טובים יותר). אין שום בעיה, אנחנו עוזרים עם מציאת ספקים טובים, מעברים על חוזים וליווי צמוד עד ליום החתונה כולל ניהול החתונה בפועל.

איזה סוגי הפקות אתם עושים?

יצא לנו לעשות הכל מהכל! והכל תלוי בכם- הזוג. אנחנו פה כדי להבין מה בדיוק אתם מחפשים, איך אתם מדמיינים את החתונה שלכם, מה התקציב שלכם ואנחנו דואגים שהיא תיראה בדיוק כמו שחלמתם! עשינו חתונות בלוקיישנים מיוחדים כמו סופרלנד, גג של בניין בתל אביב, חוות יענים, יקבים, מדבר, וילות ועוד ועוד.

מה היתרון שלכם על פני אחרים?

וודמן היא חברת בוטיק קטנה עם היחס הכי אישי וטוב שתקבלו! כל זוג אצלנו מקבל את מלוא תשומת הלב בדגש על זמינות 24/7 גם בשעות הזויות! חשוב לנו הקשר החם והכייפי עם הזוגות לאורך כל התהליך. בנוגע לשירותים שאנו נותנים, אנו חברה שמאגדת את כל סוגי השירותים כך שהראיה שלנו על עולם החתונות היא רחבה ביותר! בשל העובדה שאנו גם מרימים חתונות מאפס, גם מנהלים חתונות בשטח וגם מארגנים ונמצאים בקשר עם מלא ספקים בתחום, אנחנו נותנים את השירות המקצועי ביותר.