עצות לתכנון חתונה • Wedman ארגון והפקת חתונות
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

עצות לתכנון חתונה

שנים של הפקה וארגון חתונות לימדו אותנו שהדבר הכי חשוב זה להבין מה הזוג (כלומר אתם) רוצים מהאירוע. ברגע שאנחנו מבינים מי הזוג ומה התקציב שעומד לרשותו, אנחנו יכולים להתחיל לעבוד בכיף.
צילומי כלה לקראת חתונה מיוחדת

גם אם החלטתם לעשות הכל לבד, שבו קודם כל יחד ותחליטו מה בעצם אתם רוצים באירוע; חתונה אינטימית שמשקפת את הזוגיות שלכם, אירוע גרנדיוזי שידברו עליו שנים, טקס משפחתי צנוע או קצת מכל דבר…

אחרי שתבינו את הבסיס יהיה לכם קל להמשיך הלאה ואם תרצו, אנחנו תמיד נשמח לעזור. בינתיים קבלו חמש עצות מנצחות שיעזרו לכם בדרך:

עצה לבחירת שמלת כלה

בואי נודה על האמת, מדובר באחד המרכיבים הכי חשובים אם לא ה… אז איך בוחרים? וודאי ששמלת הכלה הולמת אותך, מדגישה את הנתונים שחשובים לך ונראית טבעית. חשוב שהשמלה תהיה נוחה, מחמיאה, ואיכותית, ובעיקר – שתשמור על פרופורציות הגוף שלך, במיוחד בין החלק העליון לחלק התחתון, כך היא תחמיא לך ותרגישי חופשייה לרקוד ולהסתובב באירוע.

חברות והכלה החתונה בטבע

עיצוב החופה

 זוגות נוטים להשקיע כסף ומשאבים רבים בחופה, על אף שהיא לא זקוקה להרבה בכדי להיות קסומה ויפה! השאירו אותה מינימליסטית; כמה בדים ופרחים יעשו את העבודה, וכך תוכלו להשקיע בפרטים אחרים באירוע כמו עיצוב השולחנות – פרט חשוב במראה הכללי של הערב.

הפקת חתונה בלתי נשכחת של וודמן

עצות לעיצוב המקום

עצבו את החתונה על פי האופי שלכם; בחרו קישוטים שמאפיינים את הזוגיות שלכם, כמו תמונות מחיי היום יום המקשטות את השולחנות, תקליטים תלויים של מוזיקה שאתם אוהבים, פרחים שאתם אוהבים במיוחד. זהו היום שלכם – אין סיבה שהוא לא ייראה ככה.

חתונה שמחה שכל המשפחה נהנית בה

שיר לחופה

זכרו שהשיר הוא בשבילכם! לכן לא חשוב אם זהו שיר שהשמיעו כבר במיליון חתונות אחרות – אם אתם מתרגשים מהשיר, הוא עושה לכם את זה ואתם מתחברים אליו – זה השיר הנכון. תחשבו על הופעה מגניבה שהייתם בה יחד, זמרים או להקות שגדלתם עליהם, התקופה שבא נפגשתם, רגע שבו שמעתם שיר וחשבתם – השיר הזה פשוט נכתב עלינו.

חתונה שמחה באיסט

והעצה הכי חשובה – יום החתונה!

השאירו את הסידורים הטכניים לימים הקודמים ולמנהל האירוע שלכם. את יום החתונה בלו עם אנשים קרובים שאוהבים אתכם, התארגנו בשקט ובלי לחץ, הקשיבו למוזיקה אהובה, תאכלו כמו שצריך ותעשו כיף. יום החתונה הוא יום בלתי נשכח וחבל שתבזבזו אותו על סטרס, הניחו לארגונים – ופשוט תיהנו. עוד על התנהלות ללא לחץ וחרדה ביום החתונה ניתן לקרוא כאן.

הפקה של וודמן לחתונת צהריים ליד המים

ריקודים וכיף בחתונה בהפקת וודמן

זוג נהנה בצילומי חתונה

אנחנו נשמח להיות שם עבורכם – החל מהרגע הראשון, דרך ההכנות והעבודה מול הספקים השונים ועד ליום המאושר. מוזמנים ליצור קשר!