עיצוב אירועים באמצעות פרחים - וודמן הפקת אירועים
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

עיצוב אירועים באמצעות פרחים

עיצוב אירוע באמצעות פרחים

סידורי פרחים הם ללא ספק מבין האלמנטים הדקורטיביים החשובים ביותר ששום אירוע לא שלם בלעדיהם. לדוגמה, בחתונות הם מלווים את החתן והכלה כבר מהרגע שבו הם נכנסים לרכב החתונה, מעטרים את החופה, ומקשטים את שולחנות האורחים.

היום יש הרבה מאוד דרכים מקוריות לעצב את סידורי הפרחים: אפשר למקם אותם באגרטל מיוחד ואלגנטי, אפשר להצמיד אותם ישירות באמצעות סרטים וקישוטים אחרים ויש אפילו אדניות קטנות.

כאשר מדובר על אירועים חשובים כל כך וחד פעמיים כמו בר מצווה או חתונה, ממש אין סיבה להשתמש בפרחים וזרים מלאכותיים ורבים מעדיפים להשתמש בפרחים טריים מכיוון שגם כך מדובר באירועים שנמשכים מספר שעות בלבד.

 

התאמת הצבעים לאירוע

העובדה שלקחתם מפיק אירועים ומעצב לאירוע, לא אומרת שאתם לא יכולים להוסיף את הטעם האישי שלכם. לדוגמה, אם אתם רוצים חתונה סולידית וצנועה, אתם יכולים לבחור בצבעים מתאימים כמו ורוד, סגול או לבן. לעומת זאת, אם אתם רוצים משהו קצת יותר נועז ולא שגרתי, אתם יכולים לבחור בצבעים חזקים כמו כתום, אדום ואפילו תכלת עבור חלק מן הסידורים.

דגשים נוספים

רצוי לא להגזים עם מספר הסידורים באירוע, יותר מדי סידורי פרחים יסירו את הפוקוס ממה שמתרחש ויעבירו רושם של עיצוב מוחצן וצעקני. גם שימוש ביותר מדי צבעים עשוי ליצור אצל האורחים חוסר נוחות בעיניים ועדיף להתמקד בשניים או שלושה צבעים דומיננטיים.

בסופו של דבר אין טוב ממראה עיניים, אם עורכים את "הסקיצה" הראשונית ומשהו מציק בעין, סימן שהוא פשוט לא עובד וצריך לנסות משהו אחר. מהסיבה הזו, סידורי פרחים הוא לא דבר שעושים בהינף אצבע ובוודאי שבוודאי לא שומרים לרגע האחרון, גם אם החלטות אחרות כמו למשל בחירת המנות נראות חשובות יותר.

לסיום, אם מחליטים לשלב סידורי פרחים על גבי שולחנות האורחים, יש לדעת כיצד להתאים את הצבעים באופן ספציפי לשולחן ולמפיות. אפשר לבחור צבעים שישתלבו  בצבעים הקיימים או להפך, לבחור צבעים ממשפחת צבעים שונה לחלוטין שיבלטו על פני הרקע. (לדוגמה, סידור אדום על רקע שולחן בצבע לבן בהיר). בנוסף, אגרטלים גבוהים מדי יכולים להסתיר את האורחים, להפריע לתצלומים וליצור תחושה מאוד לא נוחה.

איפה לרכוש את הסידורים?

לפעמים דווקא לחנויות קטנות יש יתרון של יחס אישי ובניית מערכת יחסים לטווח ארוך ששווה לשמור עליה, זאת לעומת רשתות גדולות שמשרתות עשרות לקוחות ומחליפות בעלים או זכיינים בקצב מהיר.

היום קל מאוד להזמין גם דרך האינטרנט ויש חנויות שזהו מודל המכירה העיקרי שלהן. רצוי לקנות מאתר אמין שלא עובד דרך מתווכים וגוזר קופון, במיוחד כשעושים משלוחים גדולים ורוצים תמורה מלאה לכסף. לכן, חפשו אתרים שאפשר ליצור איתם קשר בטלפון ולהתייעץ.