סידורי פרחים: איך בוחרים את הסידור המתאים לאירוע? - WedMan
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

איך תבחרו סידורי פרחים לאירוע הבא שלכם?

אתם בדרך לעוד תכנון אירוע גדול – בר מצווה, חתונה או חינה ובשלב בחירת הפרחים אתם מתלבטים, יתכן ואינכם יודעים מה כדאי או עדיף לבחור עבור האירוע שלכם. אך הדבר שבו אתם בטוחים, הוא הרצון שהאירוע שלכם יהיה ייחודי ובלתי נשכח. בשביל להפיק אירוע מסוג זה, עליכם להיות ממוקדים, מסודרים ובטוחים בסוג העיצוב שאתם מעוניינים בו. בחירה בעיצוב אירוע מסוים חייבת להיעשות עוד בתחילה, בכדי להמנע מהתעסקות בשינויים עיצוביים באירוע חשוב לו אתם מצפים הרבה מאוד זמן.

סוגי פרחים

לכל אירוע יכולים להתאים סגנונות שונים של פרחים וגם צבעים מגוונים. היום ישנם עיצובים רבים שמותאמים באופיים לאירוע – אך סוגיה מרכזית הינה איזה סידור פרחים או סגנון עיצוב ימשוך את עיניי האורחים? סידורי פרחים מגיעים במגוון סגנונות מסידור פרחים קלאסי, עגול ומהוקצע ועד לסגנון א סימטרי, נשפך ורומנטי. מרגע שמצאת את הסגנון האהוב עליכם, תהליך בחירת הפרחים והצבעים לסידור הינה פשוטה ביותר. במקרה ואתם לא ממש החלטיים לגבי סגנון אחד, דעו כי ניתן לשלב בין כמה סגנונות וליצור מראה ייחודי אליו תתחברו.

הסידור המושלם

סידורי פרחים הפכו עם השנים לעיצובים אישיים ומותאמים לצורכי הלקוח. הסיבה הינה לרוב בגלל שמדובר באלמנט אומנותי שמשתנה בעיני המתבונן. הרבה לקוחות מגיעים עם רצונות ורעיונות לסידור ספציפי, מטרת מעצב האירוע הדואג לסידור נכון של הפרחים היא להסביר את הרעיון שעומד מאחורי סידור מסוים של הפרחים, סידור שיגרום לשילוב הרמוני בין שאר האלמנטים העיצוביים שנבחרו לאירוע. אם לדוגמה בחרתם מפות בצבעים מסוימים, חשוב לשים דגש גם על בחירת פרחים בצבעים שיתאימו לשאר האלמנטים באירוע.

ייחודי ועיצובי

אחרי בחירת קונספט עיצובי לאירוע שלכם, כעת עליכם לדאוג שכל מה שבחרתם ישתלב בצורה מושלמת, ייחודית ולפי הטעם האישי שלכם. בעידן של היום, אירועים ייחודיים הם אלו שזוכרים ומדברים עליהם שנים רבות.

מלבד היופי המרשים שהעיצוב מותיר בקרב האורחים, תוכלו לשים לב כי האורחים נפעמים מהמראה העיצובי שבחרתם. הם מתרשמים משלל תוצרי העיצוב שהטמעתם באירוע ובעיקר, בסידורי פרחים בשולחנות ובשאר האזורים אותם בחרתם לעצב. אם ייגשו אליכם האורחים במהלך האירוע וישתאו למראה הפרחים דעו שבחרתם את הסידור העיצובי הנכון.

יש לכם אירוע ועדיין לא בחרתם רעיון לעיצוב וסידורי הפרחים? אל דאגה. היום קיימות חברות עיצובים לאירועים שדואגות לספק לכם את כל סגנונות העיצוב והטרנדים החמים שקיימים בתחום. יש להם שפע רעיונות מקוריים, ורצון רב שתצאו מרוצים ומסופקים מרמת העיצוב שתסופק עבורכם.

אין חלומות שאי אפשר להגשים, חלמתם על אירוע מסוים ולא מצליחים להסביר בדיוק איך אתם מעוניינים שהוא יתבצע? חברות הפקת אירועים מסוגלות לקחת את הרעיונות שלכם ולהגשים אותם במדויק. החל מאירועים קלאסיים ועד לטרנדיים הכי מיוחדים ופרועים בתחום העיצוב השמיים הם הגבול.