סבון ניקוי פנים מסדרת Ocean Secrets •
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

סבון ניקוי פנים מסדרת Ocean Secrets

סבון חדש ואיכותי לניקוי פנים מבית חברת Sabon
סבון פנים מפנק לחתונה

אין ספק כי חשיבות של ניקוי פנים היא גבוהה מאוד, אך גם אלו שאינן מקפידות על שגרת ניקוי קבועה, יתחילו לחפש מידע על הנושא לפני החתונה שלהן. הקפדה על ניקוי פנים לפני חתונה, כבר כמה שבועות לפני מועד האירוע, תכין את העור של הפנים בצורה הרבה יותר טובה ליום החתונה ותאפשר למאפרת ליצור מראה הרבה יותר מרשים, זוהר וייחודי.

לכן, אם את עומדת להתחתן בחודשים האחרונים, חשוב מאוד שתכנסי לשגרת ניקוי פנים קבועה ונסי לא לפספס אף יום בשגרה הזו, בתוך זמן קצר תראי שינוי משמעותי לטובה במראה הפנים שלך, שינוי שתקבלי בברכה ביום החתונה.

מוצרים מחברת סבון לחתונה

ניקוי פנים לפני חתונה – אפשר גם בבית

אמנם, כמה חודשים לפני החתונה כדאי לפנות לטיפול ניקוי פנים לפני חתונה עמוק, ניקוי אשר יסייע בחידוש ובנייה של העור מחדש. את הטיפול הזה חשוב לבצע כמה חודשים מראש כי אחריו הפנים יהיו אדמומיות ויהיה ניתן לראות עליהן סימני כוויות, סימנים שלא תרצי שישארו עד יום החתונה.
יחד עם זאת, טיפול הפנים הזה לא מספיק, ואם את רוצה לשמור על הפנים ולהכין אותן לקראת החתונה בצורה הטובה ביותר, כדאי לך להיכנס לשגרת ניקוי פנים בכל בוקר ובכל ערב, שגרה אשר תשמור על העור שלך ותהפוך אותו לנעים יותר, רך יותר וזוהר יותר.

ניקוי פנים לקראת חתונה

תכשיר ביתי לניקוי פנים

שגרת ניקוי יומית היא שגרה שמבוצעת בבית כמובן, ובכדי לבצע אותה בצורה הטובה ביותר חשוב להשתמש בתרחיץ סבון פנים אשר משמש לניקוי עדין, אך יסודי, של הפנים ואזור הצוואר. סבון כזה יכול לסייע בניקוי של כל הלכלוך אשר הצטבר על עור הפנים במהלך היום, להסיר שאריות של איפור ולאפשר לעור לנשום היטב במהלך הלילה.
סבון הפנים מכיל גם תרכובות של אצות מהים הצפוני אשר מלחחת היטב את העור ומסייעת לפעילות תקינה של תאי העור ולחידוש התאים כנדרש.

התאמה לכל סוגי העור

חשוב מאוד לבחור סבון פנים אשר מותאם לכל סוגי העור. שימוש בסבון אשר לא מתאים לסוג העור שלך עלול לגרום לתגובה לא טובה של העור כמו יובש קיצוני, שמנוניות יתר ועוד. לכן יש להקפיד על בחירה בסבון שיתאים בכל מצב ולא יגרום לתגובות שכאלה.

תרחיץ פנים לחתונה

כיצד יש לנקות את הפנים בבית?

ניקוי פנים לפני חתונה, ובכלל, בעזרת סבון פנים מבוצע בצורה פשוטה מאוד. יש להרטיב מעט את הפנים ולעסות את הסבון בעדינות על עור הפנים. בסיום יש לשטוף היטב את העור ולנגב.
חשוב מאוד את הניגוב של עור הפנים לבצע בעזרת מגבת נקיה לחלוטין, ולא להשתמש במגבת שמשתמשים בה בני בית נוספים. שימוש במגבת שאינה נקיה יחזיר לכלוך אל העור לאחר ביצוע הניקוי, וכך האפקטיביות של הניקוי תרד בצורה משמעותית.