ניהול חתונה - לבוא בראש שקט • Wedman ניהול חתונות

ניהול חתונה

"אין חכם כבעל ניסיון" (חז"ל)

הדוד שלך הבטיח שהוא ימלא לכם שולחנות? אחותך התחייבה להגיע שעתיים קודם לקבל את הצלם? החבר הכי טוב שלך מביא את הגרייגוס לבר? החתונה שלכם לא חייבת להיות רשימת מטלות למקורבים אליכם.

  • לבוא בראש שקט

    לבוא בראש שקט

    היום הזה אמור להיות מוקדש ומיוחד לבחירה שלכם זו בזה, נקי מדאגות, חופשי מלחצים. שירות ניהול החתונות שלנו מעניק לכם ראש שקט ומאפשר לכם ולכל האורחים שלכם להתנהג באמת כמו אורחים, להתפנק, ליהנות, לחוות, להתרגש ולהשאיר לאנשי החתונה שלכם ומטעמכם להתרוצץ ולדאוג לכל מה שצריך.

  • WedMan ניהול חתונות - אנחנו דואגים להכול

    WedMan ניהול חתונות - אנחנו דואגים להכול

    אנחנו דואגים לכל מה שצריך ביום האירוע, כדי שאתם תוכלו ליהנות. אנחנו מתנהלים מול מקום האירוע ומוודאים שכל מה שהבטיחו לכם מתקיים, מצמצמים עבורכם הוצאות לא צפויות, מפקחים על הקייטרינג ושאר נותני השירות ונותנים מענה אישי לכל אורח ואורח. אנחנו מזמינים אתכם להיות אורחי הכבוד בחתונה של עצמכם ולהשאיר לנו את כאבי הראש, תקראו לנו מזוכיסטיים – אבל אנחנו נהנים מכל רגע!

זוגות מספרים

שיר וגיא

"איתמר היקר! התעוררנו הבוקר והכל נראה עדיין כמו חלום. בחיים לא דמיינו שהחתונה תתקתק בצורה כל כך מדהימה. כל הליווי שלך היה מושלם, הבטחת "ראש שקט" ואכן קיימת!. אין לנו מושג איך זוגות אחרים עוברים את זה בלעדייך. אוהבים ומעריכים מאוד שיר וגיא, "עלמה"

הדס ואלירן

"איתמר היקר, אתה היית אחת הבחירות הכי טובות שעשינו. מהרגע שהגענו לאולם, נראה היה שאתה שולט ביד רמה בכל המתרחש. וזה היה אירוע גדול! פשוט היית בכל מקום בזמן הנכון והשארת לנו רק ליהנות. אנחנו באמת חושבים שמי שייקח אותך לאירוע שלו זכה!! לנו אין ספק שנמליץ עליך. אוהבים המון! הדס ואלירן."

מיה וגדי

איתמר וצוות וודמן הנפלאים, עוד לפני שהגענו ליאור כבר דאג בשבילנו לכל הסידורים באולם וישר כשנכנסנו דאג לנו לכל דבר אפילו לקטן ביותר. כמובן, שגם לאורך כל האירוע הוא היה מאחורי הקלעים ודאג לחופה, להושבת האורחים ולהמון דברים אחרים שאפילו לא חשבנו עליהם!! בזכות המקצועיות שלו, הדאגה שלו, הירידה לפרטים הקטנים והיחס החם זכינו לערב מופלא שנזכור לכל החיים. המון תודה על הכל. אנחנו בהחלט ממליצים בחום לכל מי שרוצה להיות בראש שקט ביום המשמח והלחוץ הזה להיעזר בצוות וודמן תודה רבה, מיה וגדי."

יעל ויניב

" תודה רבה רבה על כל הליווי והתמיכה לאורך כל הדרך עד לחתונה המדהימה שלנו!! אתם אחת הבחירות הכי נכונות שעשינו בבחירת הספקים!! גם לפני החתונה וגם במהלך החתונה- הזמינות בכל שעה, המקצועיות, הספקים שהפנתם אותנו אליהם, השקט, הרוגע שזכינו לו בערב האירוע, הדר המקסימה שדאגה לי ביום האירוע- אין להם שום מחיר! העובדה שגם אנחנו וגם המשפחות שלנו יכולנו ליהנות מהאירוע ללא כל דאגה בידיעה שהכל מתקתק וכל בעיה הכי קטנה מטופלת הסיר מליבנו כל דאגה. אתם שני חברה קסומים ואנחנו ממליצים בחום לכל מי שאנחנו מכירים!!! אז שוב המון תודהההה!! יעל ויניב הוברמן - שרונית"