מתנות שוות לחתונה במקום כסף | וודמן
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

מתנות שוות לחתונה במקום כסף

האביב הגיע ואיתו עונת החתונות. כולם יודעים שהשקעתם הרבה זמן, מחשבה וכסף בחגיגה לציון אהבתכם, אבל אל תשכחו שלא רק אתם מוציאים כסף על החתונה. האורחים שלכם יעניקו לכם צ'ק שאת סכומו חישבו בהתאם למידת היכרות ופוליטיקה פנים-משפחתית, ובכל מקרה לא יפחת מ- ₪500. ואתם? באמת רוצים ללכת לבנק ולחתום על גבי צ'קים במשך שש שעות?

הגיע הזמן להחיות מסורת ישנה שעדיין רווחת (ולדעתנו, בצדק) ברוב מדינות העולם. היכונו לשובה של מתנת החתונה! מתנות חתונה הן דרך מצויינת לאורחים שלכם לספק לכם משהו אישי יותר עם קצת יותר מחשבה מאחוריו. כל זה טוב ויפה, אבל אתם לא רוצים לקבל 30 קערות מהודרות לסלט, נכון? כדי לתת לכם קצת השראה, הנה כמה מתנות שוות שכל אחד ואחת מאיתנו היו שמחים לקבל וכדאי שתכניסו אותן לרשימת המתנות שהייתם רוצים לקבל מהאורחים שלכם:

  • פעילות בירח הדבש – אתם רוצים להנות ולחוות כמה שיותר בירח הדבש שלכם, אז למה שהחברים והמשפחה שלכם לא יעזרו לכם לנצל את המקסימום מהמקום אליו אתם נוסעים. חופי סיישל – מה עם צלילה זוגית? טיול לאיטליה – למה לא לשכור שף פרטי שיבשל לכם ארוחה רומנטית?
  • מכשירי חשמל – אנחנו יודעים שהבדיחה הקבועה היא שאם אין לכם מה לתת לזוג צעיר – קנו להם טוסטר. לא על זה אנחנו מדברים, אלא משהו בסקלה קצת יותר גדולה. אולי מדיח כלים, כדי שאתם תוכלו להקדיש את הזמן בערב אחד לשני במקום לכיור מלא בכלים. או מכונת כביסה, שהינה פריט חובה בכל בית. לא הייתם רוצים טלוויזיה חדשה, באיכות הכי גבוהה שאפשר להעביר איתה יום גשום מכורבלים מתחת לשמיכה? בקיצור, קבלת מכשירי חשמל שונים במתנה, שמהווים בהחלט הוצאה גבוהה עבור זוגות צעירים, בהחלט יעשו את העבודה עבורכם!
  • סט מזוודות – מזוודה היא מסוג הדברים שכל אחד צריך, אבל למעט מאד באמת יש. כולנו מצאנו את עצמנו כמה ימים לפני טיסה מרימים טלפון לחברים או להורים ומשאילים מהם מזוודה. מזוודות איכותיות הן לא עסק זול. אם אתם רוצים משהו שיחזיק מעמד – מדובר בהוצאה של כמה מאות שקלים. על אחת כמה וכמה אם אתם קונים סט. החתונה היא הזדמנות מצויינת לסמן וי ולהסיר את הדאגה שתתקעו בלי מזוודה לפחות לעשור הקרוב (רק אל תשכחו לקחת אותה בחזרה מהחברים שיבקשו לשאול אותה).
  • מנוי שנתי – אתם אוהבים הצגות? קונצרטים? או שאולי אתם בכלל יותר בקטע של יוגה או פילאטיס? יש שלל מקומות שמציעים מנויים, בין אם זה חדר כושר, מועדון סלסה או הסינמטק הקרוב אליכם. לא משנה מה אתם אוהבים לעשות ביחד, יש סיכוי מאד גבוה שיש מקום בו תוכלו לעשות את זה. תנו לחברים שלכם לספק לכם את המנוי, ואתם תהנו לאורך כל השנה.

אלו רק כמה דוגמאות בודדות למתנות שניתן לקנות לזוג צעיר. כמובן, יש עוד שלל רעיונות – החל מסטי מצעים, כרטיסים לאירוע חד פעמי כלשהו או אפילו רמקול חכם. זה היופי במתנות, נפתח בפניכם עולם עשיר ומגוון, ורק הדמיון הפרוע שלכם הוא מה שמגביל אתכם. אז, מה אתם הייתם מבקשים לחתונה?