מקומות קטנים לחתונה  • מקום לחתונה קטנה • Wedman ארגון חתונות
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

4 מקומות מיוחדים לחתונה קטנה

אחרי עשרות אירועים קטנים שהפקנו לזוגות המיוחדים שלנו, אנחנו שמחים לחשוף כמה מקומות מושלמים לאירוע קטן, שמציעים רמה גבוהה מאוד של שירות ועיצוב שהאורחים לא יכולים להשאר אדישים אליו.
מקומות קטנים לחתונה

בשנים האחרונות חתונות קטנות הפכו לטרנד לוהט, וזוגות שמחפשים אינטימיות עם המשפחה והחברים הקרובים, כבר לא צריכים להתפשר על הפקה איכותית, מיוחדת ומלאה בקסם.
יש כמה מרכיבים שיבטיחו את הצלחת האירוע האינטימי שלכם, אבל אין ספק שהגורם העיקרי הוא הלוקיישן שקובע את הטון לכל האירוע.

מקום לחתונה קטנה – בית אנדרומדה

ביפו העתיקה. בתוך החומות מעל הים, עם תצפית פנוראמית לאורך קו החוף עד הרצלייה תוכלו למצוא את בית אנדרומה, הבית מקנה אוירה ייחודית, ביתית וחמה לצד מענה לגמישות בכמות האורחים, באופן שיאפשר לקיים אירועים קטנים בהיקף של עשרות אורחים ועד לאירועים של מאות אורחים.
אירנה וארתור החליטו לקיים חתונת בזק ספונטנית מעט מאוד זמן לפני הירח דבש שלהם, ביחד אירגנו להם חתונה קטנה בבית אנרדומדה, יפה ומרגשת!

חתונה בבית אנדרומדה

הצילומים באדיבות CROWN צלמים

סולי וסולה

היה לנו את הכבוד לקחת חלק בארגון החתונה של נעמה ומתן.
החתונה הקטנה התקיימה בסולי וסולה, אחוזת אבן עתיקה, בלב שמורת טבע המשקיפה על מרחבי עמק חפר. שילוב אקלקטי ייחודי של טבע מרהיב ועיצוב חדשני. מקום המושלם לקיום האירוע האינטימי!

צילום חתונה בסולי וסולה
צילום: eliran aqua

חוות אלנבי 

חוות אלנבי הוא מקום מיוחד לאירועים מיוחדים. מקום מלא קסם שהתחיל בתור חווה חקלאית לפני מעל מאה שנה, חווה מוקפת בכרמי זיתים ופרדסים. המקום עבר מאז גלגולים שונים, שימש כבית יתומים, בית ספר חקלאי וחזר להיות חווה חקלאית לאחר שנים.
אורית ועידן נישאו באירוע מקסים בחוות אלנבי, אירוע מדהים באווירה אינטימית שארגנו להם.

חופה לבנה בחוות אלנבי

ארגון חתונה קטנה בחוות אלנבי

בית אוצרין – מקום קטן וקסום לחתונה קטנה

אחד הדברים שחשובים לנו בוודמן היא ההצלחה של החתונה שלכם, לענות על כמה שיותר מהדרישות ולדאוג שהיום החשוב ביותר בחייכם לא יהיה פחות ממושלם. אוצרין הוא אחד המקומות האהובים עלינו לארגן ולהפיק חתונה בלתי נשכחת וייחודית. מקום קטן ומיוחד באווירה יפואית קסומה בלב סימטאות יפו העתיקה.

חתונה בבית אוצרין

(צילום: יח"צ בית אוצרין)

עשינו לכם חשק לחתונה קטנה? יש לנו עוד המון אפשרויות ונשמח להתאים לכם את המקום הנכון עבורכם! צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם להגשים את החלום.