ליווי הזוג במהלך היום מנקודת מבט של הצלם | Wedman
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

ליווי הזוג במהלך היום מנקודת מבט של הצלם

קבעתם מקום ותאריך לאירוע המרגש בחייכם? שיהיה במזל טוב ואל תשכחו שבחירה נכונה של צלם חתונות מקצועי, תבטיח לכם לא רק הנאה מהרגע, אלא מזכרת והנצחה של יום החתונה אשר תלווה אתכם לכל ימי חייכם. בחירת צלם חתונות יכולה להתבצע לאחר קבלת המלצות מחברים ובדיקה של חוות דעת אודות איכות הצילום ושביעות רצון הלקוחות. ליווי הזוג הטרי בידי צלם חתונות מחייבת תיאום ציפיות לגבי סגנון הצילום, בקשות והעדפות מיוחדות, מקומות ואתרי רקע ועוד נתונים אשר מאפשרים לצלם להיערך נכונה במטרה לספק לזוג המאושר אלבום מזכרת מרטיט לבבות.

תיאום ציפיות: בחירת סגנון מועדף ומענה לכל בקשה אישית

צלם חתונות מקצועי מציג את עבודותיו באינטרנט ומדובר באמצעי חשוב לבחירת הצלם הרצוי עבור בני הזוג. צלם חתונות המציג המלצות וחוות דעת חיוביות סביר כי הינו מקצועי ואיכותי. אז לצד הציפיות וזווית הראייה של בני הזוג, חשוב ומעניין להכיר את נקודת המבט וזווית הראייה של צלם חתונות המנציח רגעים כה משמעותיים בחייהם של זוגות רבים. השלב הראשון בליווי של צלם חתונות מתחיל בשיחת הטלפון הראשונה ובירור של הצלם לגבי הפניות שלו בתאריך בו בחרתם לממש את אהבתכם. הצלם ישאל את הזוג מהו הסגנון המועדף עליהם: האם הם מעוניינים בצילום סטילס בלבד, או שילוב של ווידאו? לאחר מכן, על הצלם לברר מהו סוג האלבום המבוקש והאם הזוג מעוניין בעיבוד גרפי לתמונותיהם. שאלת המחיר הינה החשובה כמו בכל תחום אחר וחשוב לשקלל את המחיר עם מבחן התוצאה. לאחר שתיאם הצלם את כל הפרטים המקדימים הרלוונטיים עם הזוג הצעיר, הוא יקבע פגישה.

שילוב בין מקצועיות ורגש – חיבור אישי ויצירת אמון לתוצאות מעולות

ישנם צלמים אשר יוצרים חיבור אישי ורגשי עם בני הזוג וישנם צלמים אשר מעדיפים לשמור על קשר ויחס מקצועי בלבד. במהלך הפגישה, מתרשמים הצלם ובני הזוג זה מזה ומנסים ליצור חיבור נעים ונוח. הקשר עם צלם חתונות ממשיך גם לאחר החתונה, לצורך הדפסת תמונות, יצירת סרט החתונה, הפקת אלבום חתונה ועוד ולכן קשר טוב הינו בעל ערך מוסף. צלמי חתונות מודעים להתרגשות הרבה בימים טרם החתונה ולכן הם בעלי כישורים וניסיון המיועדים להפגת המתח, שכן צלם טוב הוא כזה היוצר אמון  עם בני הזוג ומאפשר להם לחוש חופשיים. תחושה רגועה (יחסית) ונכונה, תועיל להשגת תמונות איכותיות ומוצלחות.

לסיכום, צלם חתונות יודע כי מונחת עליו אחריות רבה, שכן אל לו לאכזב את הזוג הטרי ברגע החשוב והמרגש בחייהם. צלם חתונות מנוסה, יודע לקרוא את מה שעובר בליבם של בני הזוג ויתאים את עצמו כך שתרגישו שאתם בידיים טובות. כך תדעו ותבטיחו כי סיפור החתונה האישי שלכם יהיה מוצלח ומונצח.