איך ניתן להפיק חתונה בחודש בלבד? - Wedman תכנון והפקת אירועים
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

תתפלאו, אך ניתן להפיק חתונה בחודש בלבד

לאורך חייכם תזכו לחגוג לא מעט אירועים משמחים, אך אף אירוע לא משתווה לאירוע כמו החתונה. בדיוק מאחר ומדובר על אירוע של פעם בחיים, המון זוגות סבורים כי נדרשת תקופה ארוכה מאד להפקת האירוע – תקופה שבין חצי שנה לשנה. בפועל? גם אלו מכם המתארסים ומחליטים לשבור את הכוס במהרה, יכולים לעשות זאת! בעת שאתם חוברים אל חברת הפקה מקצועית, אתם יכולים להפיק, לארגן ולנהל את האירוע שלכם בחודש ימים בלבד.

ארגון החתונה: תקציב, איפיון ומטרות

בכדי להפיק אירוע בחודש אחד בלבד, הרי שאתם צריכים להסתייע באנשי מקצוע שילוו אתכם. בכל הקשור לאהבה, הרי שאין עוד מומחים טובים מכם, אך בכל הקשור לארגון והפקה של אירוע, סביר להניח כי תזדקקו לעזרה חיצונית ומקצועית. חברת הפקה שתעבוד מולכם תאתר את הצורך המדוייק שלכם, את אופי האירוע שתרצו ליצור ואת חזון האירוע שלכם. המטרה היא להתאים לכם את הפתרונות המתאימים ביותר. מה שקורה לא אחת בהפקה של אירועים הוא שבני הזוג מתפזרים, זורקים חצים להמון כיוונים אך אינם מזהים מטרות. הודות לחברת ההפקה, יהיה ניתן לצאת ממוקדים לדרך וכך להכתיר את כל התהליך כהצלחה.

התחנה הראשונה: מתחם אירועים

משמעותו של איתור הצורך הוא להבין מה המטרות שלכם מהאירוע. המטרות כוללות בתוכן את התקציב שלכם ואת אופי האירוע שעליו אתם חולמים – מאירוע צהריים ביום שישי ועד אירוע קונספט עם חתונה הפוכה. התחנה הראשונה בדרך להגשמת חלום האירוע שלכם היא מציאת מתחם האירועים. כך לדוגמא, אם הגדרתם את מתחם האירועים הנדרש על ידכם כאולם אירועים באווירה כפרית, הרי שמפיקי האירוע יציעו לכם אולם אירועים במרכז שהינו מומלץ מאד ומתאים לקווים שהגדרתם. מה יוצא לכם מזה? חיפוש ממוקד שלא מצריך מכם לנדוד בין כמה מתחמי אירועים.

נותני השירות החשובים ביותר

אחרי שמוצאים את מתחם האירועים שבו תתחתנו, ממשיכים לבנות את השכבות הבאות הכוללות בעיקר את מניפת נותני השירות שלכם. חיפוש עצמאי על ידי הזוגות יכול לקחת חודשים ארוכים, אך בעת שעובדים אל מול חברת הפקה שמאתרת את הצורך בצורה מדויקת, מסמנים על המפה יעדים ברורים וגם כובשים אותם. נציגי חברת ההפקה מכירים את מיטב הספקים, תוך שהם יודעים לשדך אותם אליכם בדיוק מושלם על בסיס פרמטרים כמו תקציב, זמינות, אופי שירות, אזורי פעילות וכדומה.

מה נדרש מכם? לגלות גמישות

בעת שאתם מעוניינים להפיק אירוע בחודש אחד בלבד, הרי שעליכם לגלות המון גמישות. ישנם זוגות שסוגרים עם הספקים שלהם גם כשנה מראש, כך שלא אחת יכול להיות מצב שספק שרציתם מאד לעבוד איתו, אינו זמין ביום האירוע שלכם וכך עליכם להתגמש על ספק אחר. דומה גם תאריך האירוע: מציאת מתחם אירועים העונה על הצורך שלכם כחודש לפני האירוע יכולה להיות אתגר, אך בעת שתהיו גמישים יותר בתאריכים ובימים – יהיה קל יותר להוציא את אירוע החתונה שלכם לפועל.