כל מה שרציתם לדעת על עלות חתונה • מחירים ספקי חתונה • Wedman
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

כמה עולה חתונה?

שירות ארגון החתונה מאפשר לכם ליהנות ממפיק צמוד שילווה אתכם בכל שלב בתכנון האירוע, כאשר לנגד עיניו עומדות 2 מטרות עיקריות: הראשונה – מציאת ספקים ברמה הגבוהה ביותר במחירים נוחים ומתאימים והשנייה – חסכון משמעותי בעלויות המתאפשר בזכות היקף העבודה הנרחב שלנו עם אולמות וספקים.
קבלת פנים בחתונה בתל אביב

מחירי גני אירועים ואולמות

קשה לאמוד את המחיר הסופי מכיוון שהוא מורכב מהמון מרכיבים, אך אפשר לומר שהמחירים נעים בין 200 ש"ח ועד ל – 450 ש"ח למנה. כמובן, שתאריך החתונה משפיע מאוד על המחיר הסופי של האירוע – כידוע, חתונה בחורף זולה מחתונה בקיץ וחתונות ביום ראשון זולות מחתונות ביום חמישי. גם מיקום החתונה משפיע לרוב, ככל שמדרימים או מצפינים כך המחירים נוחים יותר ביחס למה שמקבלים. חשוב לשים לב מה המנה כוללת- לעיתים יש להוסיף על תאורה והגברה, כוח אדם ועוד.

חתונה באיסט תל אביב עם וודמן

חתונה באווירה נינוחה באזור כפרי

 

חתונה כפרית בוילה במכמורת

מחיר די ג'יי לחתונה

מחירי התקליטנים מתחילים בסביבות ה- 3,500 ש"ח ויכולים להגיע עד ל-8,000 ש"ח.

הפקה של וודמן לחתונת צהריים ליד המים

עלות שמלת כלה

ישנה קשת רחבה מאוד של מחירי שמלות. החל מ-1,000 ש"ח לשמלת כלה יד שנייה ועד 15,000 ש"ח לשמלת כלה בהזמנה אישית. המלצה שלנו – בחרו שמלה שאתן מרגישות בנוח איתה, אין סיבה לקנות שמלה יקרה רק "כי צריך"! השמלה צריכה להחמיא לכן, לשמח אתכן ולאפשר לכן לנוע בחופשיות ובכיף.

צילומי כלה לקראת חתונה מיוחדת

מחירים של צילום חתונות

טווח המחירים של צלמי חתונות הוא בין 5,000 – 11,000 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם למה שהחבילה שמציע הצלם כוללת, בכמות צלמי הסטילס, וידאו, האלבומים וכו'.

צלם מגנטים

המחירים של צלם מגנטים נעים לרוב בין 1000-1500 ש"ח

חתונה עם צילומים מקוריים

צילומים עירוניים לחתונה בתל אביב

הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה מתומחרות ברוב המקומות לפי מחיר ליחידה.  לרוב, ככל שמזמינים כמות גדולה יותר של הזמנות, כך המחיר ליחידה יורד. המחיר להזמנה איכותית נע בין 1 ל-2 שקלים ליחידה.

עיצוב לחתונה מיוחדת

מתנות לאורחים בחתונה

 טווח המחירים של מתנות לאורחים הוא 2 ש"ח – 15 ש"ח ליחידה. אין סיבה להשקיע בכך יותר כסף, מתנה צנועה היא תמיד יפה ומספיקה בהחלט.

עיצוב בסגנון ימי לחתונה על החוף

נשמח להיות שם עבורכם – החל מהרגע הראשון, דרך ההכנות והעבודה מול הספקים השונים ועד ליום המאושר. מוזמנים ליצור קשר!