טיפים לארגון חתונה בלוקיישן כפרי •
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

טיפים לארגון חתונה בלוקיישן כפרי

חתונה ביער - הפקת חתונה בטבע של וודמן

אז ברכותינו, הגעתם ליום המאושר בחייכם. הרבה זוגות בוחרים לשנות אווירה מאירועים גדולים באולם אירועים ממוזג ובוחרים לחגוג את היום המאושר והקדוש בחייהם דווקא באירוע אינטימי יותר, בחיק הטבע ובאווירה כפרית עם כל המשפחה והחברים. אז איך אפשר לארגן חתונה מוצלחת בטבע ? מיד נבין ..

טיפים לארגון חתונה מוצלחת בטבע באווירה כפרית

אם בחרתם בחתונה בחיק הטבע, ניתן להתרשם שאתם אנשים עם אופי מיוחד, טעם ייחודי וחשיבה Out of the box. אך יכול להיות שבכל זאת תצטרכו קצת טיפים להפקת חתונה מושלמת…

לוקיישן

כשאנו מדברים על חתונה כפרית, הלוקיישו הוא האלמנט החשוב ביותר והמכריע ביותר בהצלחת האירוע. הלוקיישן צריך להיות אותנטי, מיוחד ועל רקע תפאורה טבעית. בנוסף לכך צריך לראות שהמקום באמת נותן תחושה של טבע וכפריות .

מזג האוויר

חשוב מאוד שנדע מה מזג האוויר והאם התקופה העונתית מתאימה ללוקיישן שבחרנו. הדבר האחרון שנרצה זה אורחים מבוהלים וחסרי אונים אל מול מזג האוויר חורפי סוער או לחות מטורפת. לכן ניתן להיוועץ על תאריכים מומלצים לקיום חתונה בטבע.

הגברה

ציוד הגברה איכותי ומתאים לאירועים בחיק הטבע יעניק חוויה טובה הרבה יותר לרוקדים ברחבה. ישנם אוזניים רגישות מאוד לטונים וקולת צורמים ולכן אנו נרצה ציוד הגברה אשר יפיק סאונד איכותי וברמה גבוהה כיאה לאירוע חתונה.

קייטרינג

כמה שאנו אוהבים אוכל. ישנם אנשים שהמדד היחיד שלהם להצלחת האירוע הוא רמת האוכל, לכן חשוב לבחור קייטרינג אשר קיבלנו עליו פידבקים ואנו יודעים שהאורחים שלנו יקבלו שירות טוב. אוכל טעים ונקי ומגוון רחב אשר מתאים לכל הלקוחות.

הדבר האחרון שאנו רוצים זה שיהיה אורח שיישב בשולחן ולא יוכל להנות מהאוכל בגלל שזה מתנגש עם אחד הערכים שלו. אם למשל החלטתם ללכת על קונספט חלבי, חשוב מאוד שזה יהיה קייטרינג חלבי כשר למהדרין בתוספת תעודת כשרות רלוונטית שנוכל להציג במידה והאורח הדתי יבקש לראות את סוג הכשרות. באותה מידה צריך לחשוב גם על טבעוניים וצמחוניים ולהציג גם עבורם מנות בתפריט.

אטרקציה

אטרקציה לאירועים אומנם נחשבת למותרות, אך אין ספק שזהו יכול להיות ה"אס" של האירוע והחוויה ששובר את השגרה וגורם ל"אפקט הוואו". כיום נהוג להוסיף אטרקציה לאירוע כגון: אינסטבלוק, זמר, להקה, אומן טראנס או כל משהו מיוחד שלא מוגדר בדברים הבסיסיים של האירוע יכול לעשות פלאים בחווייה מהאירוע שלכם.

לסיכום

אם החלטתם לעשות את האירוע הכל כך מרגש שלכם בחיק הטבע,  אין ספק שאתם זוג מיוחד ולא שגרתי וברגע שתסיימו את הטיפים שהזכרנו להלן, אין ספק שתייחכו חיוך רחב גם בסופו של האירוע.