איזה טבעת אירוסין מתאימה לכם ואיך לבחור טבעת? • וודמן ארגון חתונה
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

איך לבחור טבעת אירוסין? קטלוג טבעות האירוסין של זיו אור

טבעות אירוסין, טבעות נישואין

הרגע שבו נשלפת טבעת ומתבצעת הצעת נישואין הוא רגע מרגש במיוחד וכנראה הוא ייזכר למשך זמן רב, אפילו לנצח. יש כאלה הבוחרים לקיים את טקס הצעת הנישואין בצורה פרטית ואינטימית ויש כאלה שבוחרים לקיים אותו בנוכחות חברים או קרובי משפחה. ברובם של המקרים הגבר הוא זה שמציע נישואין לבת זוגו אך ישנם גם לא מעט מקרים שבהם מפתיעה הכלה המיועדת ומציעה טבעת לחבר שלה. בשוק ישנם לא מעט סוגים של טבעות אירוסים (כמו למשל טבעות אירוסין זיו אור) וכל זוג יכול למצוא את הטבעת שמתאימה לו.

טבעת אירוסין יהלום

טבעת אירוסין יהלום

כאשר בוחנים את הסוגים והדגמים השונים, ניתן להתרשם מקבוצות של טבעות בעלות מכנה משותף. למשל, קבוצת טבעות האירוסין המכונות יהלום צד, אשר כשמן כן הן – בעלות שיבוץ יהלומים עדין ומדויק על הטבעת עצמה בצורה סימטרית ומרשימה משני צדיו של היהלום המשובץ המרכזי. הדגמים השונים מבדלים זה מזה בצורה ובגודל של היהלום המרכזי ובמספר היהלומים המשובצים בצדדים. טבעות אירוסין זיו אור מאופיינות בעדינות רבה ובמראה של מחשבה רבה שהושקעה בכל טבעת וטבעת.

 

סוגים נוספים של טבעות אירוסין זיו אור

טבעות אירוסין יהלומים

טבעת אירוסין סוליטר

קטגוריה נוספת של טבעות אירוסים מכונה סוליטר וכשמה כן היא – מורכבת מיהלום אחד בולט במרכזה של הטבעת. מלבד היהלום, אין עיטורים או יהלומים נוספים על היקפה של הטבעת. הזהב שממנו עשויה הטבעת עצמה יכול להיות לבן או צהוב, ההיקף יכוך להיות מעוגל או מרובע וישנן טבעות בטווח משקלים (מ- 2 גרם ועד 4.5). מחיר הטבעות מסוג זה נע בין כמה מאות שקלים וייקבע לבסוף על פי גודל וצורת היהלום, בשילוב עם משקל הזהב הסופי של הטבעת.

 

טבעת אירוסין נישואין

טבעת אירוסין טוויסט

טבעת אירוסין מסוג טוויסט, אף היא מתוך קטלוג טבעות אירוסין זיו אור הינה קבוצת טבעות מיוחדת במינה, בה היקף הטבעת המתחבר אל היהלום המרכזי מתחבר בשתי נקודות שונות וכך מתקבל מראה שאינו סימטרי. טבעות מסוג זה מתאימות למי שחורג מגבולות המקובל במחשבתו ומחפש טבעת לא שגרתית, יפה במיוחד וכזאת שאי הסימטריות בה מושך את העין ואת תשומת הלב של המתבונן. ישנן טבעות שבהן משובצים יהלומים בהיקף הטבעת וישנן ללא שיבוץ יהלומים בהיקף.

 

טבעות אירוסין זיו אור מומלץ להזמין מספיק זמן מראש וחשוב לנסות לדעת מה מידת הטבעת הדרושה על מנת שלא יהיה צורך לבצע תיקונים. הטבעות כולן מיוחדות ושונות מטבעות אירוסים אחרות במלאכת המחשבת שמושקעת בכל אחת ואחת מהן ובמקוריות העיצובים.

את המגוון העצום של הטבעות ניתן לראות בחנות החברה במתחם הבורסה ברמת גן ואין צורך לתאם את ההגעה מראש – אלא להגיע בכל שעה של שעות הפתיחה ולהתקבל בשמחה ובסבר פנים יפות. לבטח טבעת האירוסין המושלמת תימצא כאן.