חתונות קונספט • לא רוצים להיות בנאליים? אנחנו נגשים לכם את החלום!
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

לא רוצים להיות בנאליים? תפתיעו בחתונת קונספט

כך תצרו לעצמכם חתונה בלתי נשכחת
חתונת רוקנרול

אם תשאלו כל זוג לפני חתונה, כל זוג שהתארס לאחרונה, וגם סתם כך, זוג שהרגע קם מהשינה – איך הייתם רוצים שהחתונה שלכם תראה? התשובות שתשמעו הכי הרבה הן – שונה, אחרת ו"לא כמו של כולם".

כל זוג היה רוצה שהחתונה שלו תהיה מיוחדת ובלתי נשכחת ושתיזכר לנצח (או לפחות עד הקיץ הבא) בתור החתונה הכי מקורית והיסטרית שהיתה. דרך מעולה וכיפית ליצירת חתונה שונה, מקורית ולא בנאלית – היא תכנון חתונת קונספט.

אז מה זה בכלל חתונות קונספט?

מדובר בחתונות בעלת נושא, שמשקף את מי שאתם וישפיע על כל החוויה שיעברו האורחים כמו גם על החוויה שלכם. הנושא בחתונת קונספט הוא בעל משמעות רבה מכיוון שהוא ישפיע בצורה ישירה על כל המרכיבים השונים בחתונה: בחירת הלוקיישן, העיצוב, האוכל, הלבוש, האטרקציות, ההזמנות וגם המוסיקה – כל הבחירות צריכות להתאים לקו המחשבה אשר מאפיין את הנושא הנבחר.

ואיך בעצם בוחרים נושא?

בחירת הקונספט לחתונה, שיתאים לשני בני הזוג וגם לאופי האורחים, יכול להיות משימה לא קלה. אז איך בכל זאת עושים זאת? חושבים יחד על דברים אהובים על בני הזוג, או כאלה שמזכירים רגעים משמחים ומרגשים מההיסטוריה המשותפת – יעד אהוב בחו"ל (המקום בו נפגשו או אולי המקום בו היתה הצעת הנישואין), נוף אהוב – נוף מדברי, חוף הים, יער או נוף אורבני, תאריך מיוחד או חג אהוב במיוחד, ז'אנר אהוב במוסיקה, תקופה בהיסטוריה, עונה מועדפת בשנה ואפילו צבע אהוב במיוחד – יכול להיות נושא שיוביל לחתונה יפיפיה וכזו שאף אחד לא ישכח.

השתכנענו! הולכים על חתונת קונספט! אז מה עושים עכשיו?

בחירת לוקיישן – בחירת המקום בו תערך החתונה, הוא אחד השלבים הראשונים בתכנון הארוע.
בדרך כלל יבחר המקום ואז יותאם אליו הקונספט שתבחרו. אם כבר יש לכם קונספט מוגדר, הוא יהיה זה שיוביל למציאת הלוקיישן המושלם עבורכם.
בניית העיצוב – בעזרתם של המעצבים, בונים את העיצוב המתאים לרוח הקונספט: הצבעים, האביזרים, הפרחים, התאורה ויתר האלמנטים כמו גם הריהוט והציוד במקום – יותאמו כולם לקונספט הנבחר.
תפריט, אלכוהול ואטרקציות – אחרי בחירת המקום וקבלת החלטות הנוגעות לסגנון העיצוב, הגיע הזמן להתאים גם את התפריט, את הבר ואת האטרקציות השונות לקונספט הנבחר. דוגמאות? בבקשה! אם הקונספט הוא קרקס, יריד, או קרנבל ניתן לשלב נשנושי פופקורן בגביעי נייר צבעוניים או קינוח שיערות סבתא (סוכר על מקל), אם הקונספט הוא תאילנד, ניתן להכין דליים צבעוניים של אלכוהול ממש כמו במסיבת פול מון, בחרתם בחוף הים להיות הקונספט שלכם? קרטיבים צבעוניים יהיו להיט!

קבלו הצצה לכמה לחתונות קונספט ייחודיות ובלתי נשכחות:

החתונה המדברית של אילת וגיל

כל הנוכחים בחתונת המדבר של איילת וגיל, שהתקיימה בחוות אל יען שבנגב, כנראה לא ישכחו את החתונה הזו. כמה פעמים לכם יצא להשתתף בחתונה שבה יענים הסתובבו בין האורחים?! לשבירת הצבעונית המדברית, נתלתה שרשרת מטריות צבעוניות להצללה, הוקמה בריכה לילדים, וואן היפי שימש תא צילומים לאורחים.

A and G 3

A and G 4

A and G

A and G 2

חתונת הוינטג' של ליאת וגבי

ליאת וגבי, בחרו לחזור אחורה בזמן – אורחיהם נהנו מלהקה חיה ברוח שנות ה-20, ועיצוב וינטג' מוקפד, שכלל מיתוג תקופתי מיוחד: מכונות כתיבה, גלובוסים, פטיפון, תמונות מפולטרות של הזוג, וסידורי פרחים בכלים עטופים בנייר עיתון עתי.

חתונת וינטג' מיוחדת

חתונת הוינטג'

L ans G 4

חתונות וינטג' מיוחדות

מסיבת הרוקנרול של מריאנה ועוז

מריאנה ועוז חגגו את אירוע החתונה שלהם על פני יומיים: ביום הראשון ערכו את הטקס הדתי הרשמי וביום למחרת- מסיבת רוקנרול! 50 חברים קרובים ובני משפחה הוזמנו ללופט ריברו לארוע שעוצב כולו בצבעי אדום-שחור ולבן ואף האורחים התבקשו להתלבש בהתאם. במסיבת החתונה הוגש תפריט טבעוני איכותי והאורחים נהנהו גם מאלכוהול משובח.

חתונת קונספט בסגנון רוקנרול

חתונת רוקנרול

חתונות קונספט צוברות פופולריות אדירה בשנים האחרונות ולא סתם – מדובר בדרך כיפית, אישית ויצירתית לצאת מהמסגרת ומכל הקבעונות ולהפיק חתונה מקורית ובלתי נשכחת.
אז אתם רק צריכים לחשוב עכשיו על נושא – חברת ההפקה שתבחרו תדאג לעשות ממנו את חתונת הקונספט החלומית שאתם מדמיינים.