חתונה תוך חודש,כן חודש • סיפור חתונה על ארגון מהיר ונפלא
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

חתונה תוך חודש – סיפור חתונה וארגון בלתי נשכחים

חתונה קסומה בדקה ה 90 של אירנה וארתור
חתונה בבית אנדרומדה תוך חודש

אירנה וארתור, זוג חמוד וחרוץ שעובדים קשה מאוד כל אחד בתחומו, מצאו את עצמם חודש לפני תאריך הטיסה לירח הדבש שקבעו הרבה מראש בלי תאריך לארוע. הם הבינו שאם הם רוצים לדאוג לכך שיצליחו לארגן את הארוע הם צריכים עזרה של מפיק ומתכנן חתונות וכך נפגשו דרכיהם עם וודמן ועם איתמר.

אז מה קרה בעצם שפתאום היה לכם לחץ גדול מאוד להתחתן?

"העניין היה שאנחנו התחתנו בקפריסין בסוף מאי והתכנון המקורי שלנו היה אחר לגמרי. רצינו לחזור מקפריסין ולעשות משהו קטן וחמוד עם חברים קרובים ומשפחה. ובדיוק בזמן ההוא נכנסו שנינו לתקופה עמוסה מאוד בעבודה ובמשך חצי שנה לא יצאנו מהמשרד לפני תשע בערב. וזה יצר מצב שלא יכולנו לארגן או לתכנן את כל מה שכרוך ביצירת אירוע והחתונה נדחתה ונדחתה עד שהבנו שיש לנו כרטיסי טיסה לתאילנד לירח דבש בעוד חודש והבנו שאם לא נעשה את האירוע לפני הטיסה זה כנראה כבר לא יקרה. בדיוק גם בעבודה התחיל להשתחרר הלחץ ונהיה לנו אוויר לנשימה והחלטנו 'טוב, עושים את זה, יוצאים לדרך…'"

חתונץ בזק בבית אנדרומדה

איך הגעתם לוודמן ולאיתמר?

"חיפשתי באינטרנט, קראתי כל מיני המלצות, והחלטתי להיפגש עם איתמר.

הגענו לפגישה והסברנו לו שאנחנו רוצים להתחתן תוך פחות מחודש – זה היה העניין העיקרי מבחינתנו. אנחנו גרים ברחובות, עובדים קשה מאוד עד שמונה וחצי במשרד כל יום. אחרי הפגישה יצאתי בתחושה שאני סומכת עליו וגם שזה לגמרי אפשרי להרים אירוע תוך חודש, ושאין צורך לדאוג וכך החלטנו לסגור.

הוא מצא לנו את האולם, נתן לנו כמה אולמות לבחירה ואחר כך קבע לנו פגישות עם המקומות. אנחנו הגענו לפגישות בעצמינו והבחירה הייתה חופשית לגמרי. אחרי זה הוא עזר לנו בסגירת החוזה, משא ומתן וכו'. חוץ מזה הוא גם ניהל וליווה אותנו בכל הקשור לעמידה בלוח זמנים. הזכיר לנו עכשיו אתם צריכים לסגור את ההזמנות, עכשיו אתם צריכים לסגור את שאר הדברים. קיבלנו ממנו גם רשימות של צלמים ודי.ג'יי מומלצים.

שמלה, חליפה, טבעות ושאר הדברים כבר היה לנו מראש. חלק מהדברים האחרים שצריך לדאוג להם כבר ידעתי מראש במי אני בוחרת. למשל, מישהי שאני מכירה איפרה אותי.

ביום הארוע עצמו וודמן ואיתמר ניהלו את הארוע וזאת עזרה ענקית ביום כזה. חשנו שיש לנו מישהו לסמוך עליו ואנחנו יכולים להיות רגועים ופשוט ליהנות מהארוע שלנו".

חתונה תוך חודש בבית אנדרומדה

הצילומים באדיבות Crown צלמים

מה היה חשוב לכם בארוע?

"היה לנו אירוע קטן של 90 איש ורצינו אירוע משפחתי מאוד, אירוע אישי יותר. ובחרנו להתחתן בבית אנדרומדה, מקום מקסים, אנחנו ממש אהבנו את האווירה במקום. ושם הרגשנו שזה שזה לא עוד אולם ארועים שהכל נראה בו אותו דבר אלא מקום ייחודי. ערך לנו את החופה רב חילוני, והיה לנו גם מנחה ששר, וחוץ מזה גם בעלי שר וניגן. אחד החברים שלנו עשה כמה קטעי סטנד אפ, ההורים בירכו ואפשר לומר שזה היה נראה שונה מכל חתונה. בזמן האחרון יש תחושה בחתונות שזה כמו כמו מפעל – באים, שמים כסף, אוכלים, רוקדים והכל נראה אותו דבר כביכול. אז בחרנו משהו טיפה אחר. היה מעניין וכיף".

בית אנדרומדה

 

חושבים על חתונת בזק? רוצים למצוא מקום יוצא דופן לחתונה שלכם? לא יודעים ממה להתחיל? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם להגשים את החלום!

תנו לנו להגשים לכם את החלום!