החתונה הברנז'אית של הקומיקאית תום יער • wedman הפקת חתונות
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

יותר מרגשת או יותר מצחיקה? החתונה הברנז'אית של הקומיקאית תום יער

האשה שהכי מצחיקה אותנו בעולם, תום יער, התחתנה עם בחיר ליבה ירון סיון באירוע שהיה גדוש באנשים יפים ונכונים שעל הפקתו ניצחה Wedman. רגע לפני שארזה את עצמה ואת בן זוגה הטרי לירח דבש, היא התפנתה לחשוף ולשתף ברגישות כובשת את היום המאושר בחייה, וגם להחמיא לנו על הדרך
החתונה של תום יער

אנחנו משוגעים על תום יער מכל הסיבות הנכונות: היא חריפה, מצחיקה, אמיצה, מושחזת, שנונה, מלאת הומור ולא חוששת מלצחוק על כל העולם, כולל עליה עצמה. חוץ מכל אלה היא גם בחרה ב-Wedman כדי להפיק לה את החתונה, מה שאומר שיש לה טעם משובח במיוחד.

שמלת כלה של תום יער
יער, שהתחתנה לפני כחודש וחצי, בחתונה ברנז'אית בחרה להתחתן בארוע שעל כללי הטקס שבו, כמו גם כמובן על התוכנית האמנותית, היא הפקידה את מיטב חבריה הקרובים: אבי הזמר (אבי דנגור) חיתן את בני הזוג, שלומי שבן הופיע בשירה עם הפסנתר. אנחנו, אנשי וודמן, היינו אחראים על הפקת האירוע ודאגנו לכך שהחתונה תתוקתק מא' עד ת', בדיוק לפי התוכנית.

חתונה ברנז'אית מיוחדת

תום יער

יער כתבה לא מעט מילים רציניות שרובן התייחסו לבחירה שלה ושל וסיון לקחת את גורלם בידם ולא להפקיד אותו בידי הרבנות. בנוסף היא גם הודתה לכל מי שטרח ועמל, השתתף ולקח חלק בהפיכתה של יער וסיון למסיבה הכי טובה בעיר. הופתענו והיסמקנו כשגילינו שם את מה שכתבה על איתמר שלנו, מ- Wedman. "אם אתם מתחתנים האיש הראשון שאתם צריכים הוא איתמר מחברת ההפקות וודמן. אין לי מושג איך מתחתנים בלי איש כזה. איתמר הפיק את החתונה, הפך לחבר גם כן, והפיק את הטירוף שלי בצורה מדוייקת כל כך. איך יודעים שזאת המלצה אמיתית וכנה? כי לא קיבלתי הנחה. נשבעת. זה אמיתי מהלב שלי לאיתמר."

צילומי חתונה של הקומיקאית תום יער

בהמשך יער התוודתה בפני עשרות אלפי חבריה, אוהדיה ועוקביה כי "אחרי לבטים רבים החלטנו דווקא כן להראות לכולם את סרטון החתונה שלנו. למה? כי היה כיף, וכי נזכרתי שמותר לי כי אני בן אדם. בחלוף חודשיים , ברצוננו לומר שוב תודה לנוגעים בדבר שעשו הכול כל כך מושלם. תודה…ולכל מי שמבקשות ממני המלצה לאנשי מקצוע לחתונה- כל מי שמתוייג פה מושלם וגאון ומומלץ נקודה". אז כן, גם אנחנו תוייגנו. לפוסט

וכמובן, סרט החתונה:

אז אחרי שכמובן היינו בחתונה, ולקחנו חלק בהפקתה אנחנו משוכנעים שלהיות אדם מצחיק זה מהמם ונפלא, אבל כשלהומור מתלווה גם חשיבה עצמאית ויכולת להסתכל על העולם באופן אנושי, רציני, חם, מוקיר תודה ואוהב – זה בדיוק מה שאנחנו אוהבים בתום יער. מזל טוב ליידי! ואם גם אתם רוצים חתונת על כמו של יער, או פשוט להתחתן בראש שקט – פנו אלינו!
עקבו גם אתם אחרי תום יער – תום יער בפייסבוק

קרדיט צילום לכל התמונות – : MY Photography