חתונה טרופית בהשראת מסיבת הוואי: החתונה של לירון ותור - וודמן הפקת חתונות
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

החתונה הטרופית של לירון ותור

כשלירון ותור, חובבי הגלישה והים לקחו אותנו להפיק את החתונה שלהם, הם סיפרו לנו שהם הולכים להתחתן בהוואי. היה ברור לנו לחלוטין מה הולך להיות העיצוב של החתונה שלהם – חתונה טרופית, שמשקפת בדיוק אותם. 

לירון ותור הכירו זה את זו במסגרת העבודה שלהם. הקשר המיוחד שלהם רק הלך והתחזק על אף שבמהלך תקופת ההיכרות שלהם הם מצאו את עצמם לא פעם בארצות ואף ביבשות שונות, וכזוג מיוחד כל כך, היה ברור להם ולכולם שגם החתונה שלהם לא תהיה שגרתית: בתור חובבי גלישה, ים וטבע, הם החליטו להתחתן בהוואי בטקס מסורתי על החוף, במסגרת טיול בן מספר שבועות שערכו במקום.

לאחר שקשרו את גורלם יחד באמצעות שרשראות פרחי הוואי, הם החליטו לקיים גם טקס בארץ עבור המשפחות, ולשם כך פנו אל צוות Wedman, להפיק עבורם טקס חתונה שיתאים אף הוא למי שהם, ואליו יגיעו משפחתו של החתן מגרמניה, ומשפחתם וחבריהם של בני הזוג מישראל.

יחד איתם קיבלנו החלטה להמשיך את הקו של חתונה טרופית ולהביא אותו לחוף הישראלי, בהתאמה אליהם.

חתונה טרופית - צילומי חתן כלה

 

עיצוב החתונה הטרופית של לירון ותור

בתקופת אביב-קיץ 2017, בה נערכת החתונה של לירון ותור, חתונות טרופיות היו טרנד בחו"ל שדובר עליו גם בארץ. אבל בעוד שבהפקות בנושא יכולתם לפגוש את שגרירי הטרנד, הפלמינגואים, בכל מקום, לירון ותור בשילוב עם צוות וודמן, החלטנו לקחת את הקונספט של מסיבת הוואי למקום אחר, בוגר יותר ומחובר יותר לזוג.

את החופה, שמוקמה בסמוך לשפת הים, עצבנו באמצעות עלי דקל ופרחי הוואי ולצידם עששיות שהוארו על ידי נרות. בכניסה לרחבת החופה, הצבנו את הגלשנים של תור, שעליהם נכתבו מילים המסמלות את בני הזוג: אהבה, שמחה, גלישה, הנאה, שמש וחיוך. – הכי אמיתי, והכי הם.

חתונה על הים בסגנון חוף הוואי

בדרך לחופה, בני המשפחה והחברים של תור ולירון הפריחו בלונים לבנים. בתור חובבי טבע וים, לבני הזוג היה חשוב שהפרחת הבלונים לא תפגע בעולם החי, ועל כן בחרנו עבורם בלונים מחומר מתכלה.  

חתונה בנושא הוואי - הפרחת בלונים

אווירה של מסיבת הוואי בוגרת

בכניסה לאירוע הצבנו גלשן נוסף מהקולקציה של תור, שקבל את פני האורחים בברכת welcome. אחד מהאלמנטים בהם עשינו שימוש לעיצוב החתונה הוא התמונות של בני הזוג מהחתונה שלהם בהוואי, מה שהוסיף לחיבור ולקשר בין שני האירועים ולמפלס ההתרגשות של הקהל.

המשכנו עם הנושא של חתונה טרופית גם בעיצוב שולחנות האורחים, כאשר על השולחנות סידרנו עלי דקל,  פרחי הוואי, אננסים, ואלמנטים נוספים שמתאימים למסיבה טרופית כדוגמת מספרי שולחנות מעץ.

בעיצוב האזורים השונים בחתונה השתמשנו גם כן באלמנטים שמתאימים למסיבת חוף בהוואי ומטרתם לשקף את הטבע: סידורי פירות טריים, שלטי אלוהה, ובר קוקטיילים כיפי שמגיש גם מיצים טבעיים. בני הזוג גם הכינו כפכפים וכובעי קש כמתנות לאורחים ועל מנת להכניס אותם לאווירה הטרופית של האירוע.


חולמים על חתונה טרופית? יש לכם רעיון אחר לחתונה מיוחדת?
צרו איתנו קשר ונהפוך את החלום שלכם לחתונה בלתי נשכחת!