חתונה בקיבוץ • הפקת חתונה חלומית • Wedman הפקת חתונות
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

חתונה בקיבוץ

דשאים רחבי ידיים, עצים נותני צל, נוף ירוק מנוקד בגגות בתים קטנים, שטחים חקלאיים פרושים למרגלותיכם – כל אלו הם חלק מהתפאורה המייחדת חתונה בקיבוץ. לחתונה בקיבוץ יש קסם מיוחד, שנובע מן השילוב שבין חדש לישן, ומן המפגש שבין השבילים, הבתים, הנוי והירק לבין העיצוב הרענן והטקסיות המיוחדת שבהקמת בית חדש בישראל.
זוג מאושר בחתונה כפרית ביקב

חתונה בקיבוץ – מה נחוץ?

למעוניינים להתחתן בקיבוץ אנו מציעים להתחיל בפגישת ייעוץ ראשונית עם הצוות של WedMan, שבה נכיר ונעלה את הרצונות והחלומות שלכם. אנחנו נשמח להציע לכם אתרים מתאימים לחתונה בקיבוץ, או לסייע לכם לבחור את המיקום האופטימלי לחתונה בקיבוץ שלכם.

חברות והכלה החתונה בטבע

הייחודיות של חתונות בקיבוץ פוגשת את המקצוענים של WedMan

תכנון חתונה בקיבוץ מאפשר שלל אפשרויות ומשאיר לזוג בחירות רבות. אנחנו ב-WedMan מנוסים בבחירת המיקום המתאים, הקמת האירוע וניהולו מתחילתו ועד סופו, בחירת ספקים מתאימים ומקצועיים שאוהבים לעבוד בחתונות ייחודיות, והעבודה איתם דרכנו חוסכת לכם עלויות ועוד.

מיקום החתונה

מרבית החתונות הקיבוציות מתקיימות בחוץ, במדשאה יפה, חורשת עצים, בריכת השחיה של המשק או בשטח שנושק למטעים ולאזורי החקלאות של הקיבוץ. בכל אחד מהמקרים, אנו יודעים להתאים את השטח לאירוע, ומספקים לכם מעטפת מלאה של ציוד, ריהוט, עיצוב וארגון.

שולחנות מתחת לעצים בחתונה במשק

מקום מיוחד לחתונה קטנה בטבע

אירוע בכפר שמריהו

ניצול המרחב הפתוח

חתונות בקיבוץ מתקיימות לרוב בשטח נרחב ופתוח. המרחבים הגדולים מאפשרים עיצוב ייחודי ותחושת חופש ושלווה מצד אחד, ומצד שני מצריכים עיצוב מוקפד, מעניין וייחודי. כמו כן, חתונה בקיבוץ נשענת לעתים על ניצול פינות חמד ומספר שטחי פעילות קיימים. אנו ב-WedMan יודעים ליצור עבורכם מרחב חגיגי, מעוצב ומקסים, וגם לסייע לכם לתכנן ולעצב את אזורי החגיגה השונים – חנייה קרובה ונוחה, שבילי גישה, קבלת פנים, פינות ישיבה, רחבת ריקודים ועוד.

 

חופה לבנה באווירה כפרית

האווירה והקונספט

WedMan מתמחים בהפקה וארגון של חתונות מיוחדות וחתונות טבע באוויר הפתוח. בחתונה בקיבוץ יש לכם הזדמנות להשתמש בנסיון הרב שצברנו, וליצור חתונה בקונספט ובאווירה חווייתיים ומופלאים. כך למשל, אפשר לשלב בחתונה דוכני פרי, מיץ או תוצרת חקלאית אחרת שנקטפה מהשדות וממטעי הקיבוץ; ניתן להפתיע את האורחים (ואת עצמכם!) בטיפוס על טרקטור או כלי חקלאי אחר; להופיע לחופה רכובים על גבי עגלה חקלאית או כרכרה רתומה לסוסים; לערוך את החופה במיקום ייחודי – על המים בבריכת הקיבוץ, על הגג של חדר האוכל וכו'.

עיצוב חלומי עם פרחים וצנצנות

שלט כיוונים בחתונה מיוחדת

ומה עוד?

אם מדובר בקיבוץ שבו גדלתם או שיש לכם בו משפחה, אתם ודאי יכולים להכיר בערך של מפיק ומנהל אירוע מבחוץ – מישהו שאינו מעורב בחיי הקהילה, יודע מה נחוץ לאירוע מושלם עבורכם וחוסך לכם עלויות רבות בזכות ההיכרות והעבודה עם ספקים מקצועיים, במחירים ששמורים רק ל-WedMan. מפיק החתונה מטעם WedMan דואג בשטח לניהול מלא, סגירת כל הפינות מול גורמי הקיבוץ ונותני השירותים ומתן מענה מושלם לכל שאלה ועניין שצץ.

חופה בחתונה כפרית בצהרי היום

חתונה בקיבוץ היא חוויה מיוחדת, ביתית ומקסימה. תנו לנו, המקצוענים של WedMan, להפיק ולנהל עבורכם את האירוע ולהשאיר לכם את העיקר – לחגוג בכיף גדול ובראש שקט!