חתונה ביתית - כין אין כמו בבית
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

חתונה ביתית – כין אין כמו בבית

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר וזוגות המחליטים לעבור חתונה באולם אירועים על מנת לחגוג אירוע בקונספט מעט אחר. אין מה לעשות,חתונה עם 500 איש באולם מפואר כבר נתפסת כדבר צפוי ובנאלי ולכם דווקא האירועים האינטימיים הם הדורשים חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות, ועל כן ניתן גם למצוא בהם קסם מיוחד.

יתרונות חתונה ביתית

ישנם כמה יתרונות מפתח בהקמת חתונה בבית. ראשית כל, את המרחב הביתי ניתן לעצב לפי טעמכם האישי וללא צורך להישען על התבניות הקבועות של אולמות האירועים. בנוסף לכך,חתונה ביתית חוסכת בעלויות של השכרת אולם והוצאותיו הנלוות ובכך מאפשרת שחרור של תקציב נוסף לטובת אטרקציות ויציקת תוכן אשר ישדרג את איכות האירוע משמעותית.

יתרון נוסף שאפשר לציין הוא "אזור הנוחות" בו ימצאו עצמם האורחים ובני המשפחה. לעתים,באולם אירועים לוקח זמן עד שכולם נכנסים לעניינים ורבים מהמוזמנים חשים באי נוחות מסוימת בין מאות המוזמנים,,בזמן שחתונה ביתית משרה אווירה יותר נינוחה ומלטפת עבור הקרובים שלנו.

3 אלמנטים בארגון חתונה ביתית

לאחר שדיברנו על היתרונות בארגון הפקה שכזו,חשוב להבין כיצד הופכים את הרעיון היצירתי לאירוע מושלם שסוחט מחמאות.

חברת הפקת חתונות ואירועים

שלא תטעו,גם חתונה ביתית דורשת ניסיון רב בהפקת אירועים. תפקידה של חברת הפקת חתונות מקצועית הוא לבנות את הקונספט של האירוע,,ליצוק את התוכן,לתת מענה וייעוץ, ולשים דגש גם על הדברים הקטנים ביותר. חשוב לפנות לחברה עם ניסיון מוכח והמלצות ובכך להקנות לעצמכם לכם שקט נפשי.

אוכל,קדימה אוכל

להבדיל מגן או אולם אירועים, שמדברים על חתונה ביתית – ההגה בידיים שלכם. בחירת האוכל אשר יוגש באירוע כרוך בהזמנת שירותי שף מומלץ עד הבית או בשירותי קייטרינג. בשונה מאירוע באולם בו המנות נבחרות מתוך תפריט קבוע,בחתונה ביתית השף/הקייטרינג מתאים את התפריט לבקשתכם האישית.

תכנון מראש

כל עניין התכנון מראש הוא קריטי כאשר מדובר באירוע ביתי. חשבו על כך שאתם בעצם מתחילים את האירוע מחצר ריקה שאינה בנויה לאירוח חתונה. על מנת לא לשכוח שום דבר כדאי לערוך רשימה של כל הדברים החשובים מהגדול ביותר אל הקטן. ככל שהתכנון יהיה מדויק יותר כך תהיו פחות בלחץ.