חתונה ביקב • חתונה מיוחדת בכרם • Wedman הפקת חתונות
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

חתונה ביקב

כרם ירוק שנושא אשכולות פרי מבהיקים, אדמה תחוחה, ריח שדות ומרחבים פתוחים בין ארץ לשמיים - אם הגעתם לכאן, יכול להיות שהחיפוש שלכם אחרי מקום מושלם לחתונה הסתיים!
חתונה מיוחדת ביקב

חתונה ביקב או חתונה בכרם ענבי יין היא אחת האפשרויות המיוחדות והבלתי שגרתיות שאנו ב-WedMan מציעים לכם. זוהי חתונה מקורית, באווירה חגיגית ושמחה, עם חיבור למקורות, לטבע ולנוף, יין, שמחה, אדמה וארצישראליות של פעם. אם חשקה נפשכם בחתונה ביקב שמייצר יינות בוטיק או בינות לכרמי הענבים – נשמח להציע לכם יקב מתאים, ואירוע מושלם ומתוקתק.

 

"נֵצֵא הַשָּׂדֶה, נָלִינָה בַּכְּפָרִים 

נַשְׁכִּימָה לַכְּרָמִים

נִרְאֶה אִם-פָּרְחָה הַגֶּפֶן פִּתַּח הַסְּמָדַר, הֵנֵצוּ הָרִמּוֹנִים […]"

(שיר השירים, פרק ז', פסוקים י"ב-י"ג)

 

למה להתחתן דווקא ביקב?

בזכות הסמליות – חתונה ביקב יין ולצד כרם ענבים נושאת איתה סמליות מיוחדת: שפע, צמיחה ולבלוב, שמחה, פירות, אהבה ורומנטיקה – הכל נכנס בסל אחד.

חופה ביקב בהפקת וודמן

בזכות היין – יין ישמח לבב אנוש. החגיגה שלכם – שמתחילה במקום שבו מתחיל ייצור היין, תהיה נקודת זינוק מצויינת לחיי נישואין שמחים וטובים. במהלך חתונה בכרם או ביקב תזכו אתם ואורחיכם ליהנות ממבחר יינות מקומיים משובחים. חוויה!

שתייה ופינוקים בחתונה

בזכות הנוף המיוחד, האוויר והמרחבים – זו חייבת להיות חתונה מיוחדת! כזו שנושקת לכרמי יין שופעי פרי, טבע ירוק ויקב בוטיק איכותי – שהוא מרכז של עשייה משמחת.

שולחנות עיצוב בחתונה כפרית ביקב

זוג מאושר בחתונה כפרית ביקב

חברות והכלה החתונה בטבע

חתונה בכרם או ביקב – איך עושים זאת ומה אנחנו ב-WedMan יכולים לתרום לחתונה שלכם?

חתונה ביקב היא אפשרות מקורית ולא שכיחה. אם תרצו חתונה שכזו, מומלץ להיעזר בשירותי הפקה וניהול אירוע. זוהי חתונה שדורשת תשומת לב והקפדה על המון פרטים קטנים. אנו דואגים למקום נוח ומפולס, שבו מצד אחד יש נוף כרמים משגע, אוויר ואווירה, ומצד שני ניתן למקם בו שולחנות, קבלת פנים, חופה, רחבת ריקודים, בר אלכוהול, שירותים ניידים נעימים ועוד.

צ'יקים וברכות בחתונה כפרית

עיצוב אירוע שמח ופרחוני לחתונה בטבע

WedMan עובדים עם מיטב הספקים ומנוסים בהפקת חתונות בשטח, ובהפקת חתונות מיוחדות במקומות בלתי שגרתיים. כך שנוכל להתאים עבורכם את המעטפת המלאה לחתונה מושלמת – אוהל מקורה ומחומם במקרה של חתונת חורף או מזג אוויר בלתי צפוי, הצללה ואוורור במקרה של חתונת קיץ חמה, תאורה והגברה, שבילים, שילוט והכוונה ועוד המון פרטים… (שאנחנו לא מספרים לכם עליהם, כי אנחנו פשוט דואגים להם! ומורידים לכם מהראש את כל הלחץ, הבלאגן והתיאומים).

רוקדים וחוגגים ביקב

אנו ב- WedManנסייע לכם לחשוב על אופי האירוע ולהתאים את העיצוב, המוזיקה והאווירה לרצונותיכם – חתונה כפרית? חתונת צהריים שנמשכת אל שעות השקיעה? חתונה באווירה ארצישראלית? מסיבת יין עד-לא-ידע? תנו לנו להגשים לכם את החלום, עד אחרון הפרטים הקטנים!

הפקת וודמן של חתונה בטבע

ריקודים ושימחה בחתונה בטבע

אם אתם חושקים בחתונה מיוחדת, שונה, מרגשת ובלתי נשכחת – יש לנו מה להציע לכם! התקשרו ונשמח ללוות אתכם ולהפיק עבורכם חתונה מושלמת ביקב.