חתונה ביפו • מקום לחתונה קטנה ביפו • WedMan הפקת חתונות
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

חתונה ביפו – אין כמו יפו בלילות הכלולות

אוירה קסומה והיסטורית ממלאת את החלל אבל יש גם את כל מה שצריך בשביל לשמוח בחתונה בלתי נשכחת
אורחים חוגגים חתונה ביפו

תעצמו רגע את העיניים ותדמיינו: "תחשבו על אולם עתיק, רחב ידיים, תקרה גבוהה, קשתות מעטרות את כל החלונות, הכל בנוי מאבן. אוירה קסומה והיסטורית ממלאת את החלל אבל יש גם את כל מה שצריך בשביל לשמוח כמו שעושים היום. שולחנות ערוכים בקפידה ובכל טוב, יין טוב, תאורה נעימה, מוסיקה…
לא חלום?
עכשיו תדמיינו שזה רק הבפנים של העסק. כי ברגע שיוצאים החוצה למרפסת, מרגישים מיד את האויר הלח והקריר של חוף הים בערב, ריח של ים ורעש הגלים מציפים לכם את החושים, אתם לוקחים נשימה עמוקה, זורקים מבט לשקיעה שבדיוק התחילה וצועדים לעבר החופה."

קרדיט לצלם: אורן טסלר

צילומים יפים ליד הים בחתונה יפואית

 

עכשיו תפקחו את העיניים טוב טוב, כי האפשרות הקסומה הזאת הייתה לכם ממש מתחת לאף כל הזמן הזה. חמש דקות מהצפיפות והקצב המסחרר של תל אביב, יפו העתיקה מציעה אוירה כפרית וציורית, ומזמינה אתכם לבוא להתחתן איפה שהעיר נגמרת והעולם מתחיל – להתחתן על קו החוף.

חתונה קטנה וקסומה ביפו

קרן ויעקב בחרו ביפו כמיקום לחתונה שלהם ולא התחרטו. מהרגע שהגיעו לבית אוצרין – המקום שבו בחרו, הבינו שהוא יספק להם בדיוק את מה שהם צריכים: אוירה כפרית ונוף מדהים משולבים באלגנטיות והקפדה על פרטים.

חתונה יפואית קטנה

 

האוירה בבית השוכן בין הסמטאות העתיקות היתה קסומה, העיצוב היה נפלא והאוכל כמובן עמד ברף הגבוה שהחלל הציב. אנחנו בוודמן היינו שם כדי לדאוג שהכל יעבוד וילך כמתוכנן וכולם יהיו מרוצים.

צילומי זוג בבבית אוצרין

מקום לחתונה ביפו

יפו שופעת מקומות קסומים לחתונה כמו בית אוצרין ורחובותיה הצרים והציוריים משובצים בפינות קסומות להתחתן בהן. ממקומות אינטימיים לחתונה קטנה כמו מוזיאון אילנה גור ובית אנדרומדה המתאימים לאירועי בוטיק ועד לאולמות גדולים יותר כגון גלריה לורנס, פורט 15 וכליף, תוכלו למצוא מגוון רחב של שילובים בין אדריכלות עותמנית ועיצוב אותנטי לאלגנטיות חדשנית ומראה נקי.

צילומים של בית אוצרין, מקום לחתונה קטנה ומיוחדת ביפו

שבירת הכוס בחופה

אז בין אם אתם רוצים מקום לחתונה קטנה ואינטימית ובין אם ההורים לוחצים להזמין גם את הבני דודים מדרגה שניה מטורונטו, חתונה ביפו תוסיף לאירוע שלכם הרבה אופי, הרבה אויר טוב והמון שקט ורוגע. אנחנו פה בשביל לעזור לכם למצוא את המקום שיתלבש עליכם בול וכדי לדאוג לכל הפרטים הקטנים. מוזמנים להתקשר ולהתחיל לצייר איתנו את חתונת החלומות שלכם.

מזל טוב!