חתונה ביער • מחפשים מקום מיוחד לחתונה? • Wedman הפקת חתונות
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

חתונה ביער

חתונה בלתי נשכחת עשויה ממרכיבים משובחים: מיקום מושלם, אוויר טוב ואווירה מעולה, אוכל משובח וכוסית מפנקת ליד, מוזיקה מקפיצה, אהבה ואנשים טובים. רוצים את כל אלו ועוד? יש לנו משהו להציע לכם – חתונה ביער!
שלט עץ מיוחד מפנה לחתונה בכפר

תחת כיפת השמיים וצמרות העצים המצלים, בינות לצמחיה, עם הרבה ירוק וטבע בעיניים. על כל אלו תלבישו ארגון מתוקתק, הפקה מוקפדת ועיצוב בדיוק לטעמכם, וקבלתם חתונה מושלמת. בואו, נצא לסיבוב ביער!

העצים והנוף כבר שם! ומה עם כל השאר?

חתונה ביער או בחורשה מספקת תפאורה מושלמת, רומנטית ומדויקת לחגיגת נישואין. חתונה בטבע ובאוויר הפתוח מצריכה, עם זאת, תכנון והפקה מדוקדקת.

כמה מהדברים שצריך לקחת בחשבון לקראת חתונה ביער:

מיקום ירוק, טבעי ובלתי נשכח – הייחוד של חתונות ביער מתחיל בבחירת המקום. ארצנו התברכה בחורשים, חורשות ויערות מקסימים מצפון ועד דרום. אך בדיוק כמו באהבה, עולה השאלה – איך תמצאו את האחד שלכם? איך מחפשים יער או חורשה שבהם מתאים להתחתן? צוות WedMan ישמח להתאים עבורכם את המיקום הטוב ביותר, בהתאם לציפיות ולחלומות שלכם. רוצים חלקת יער טבעית ורומנטית, עם עצים עתיקים ונוף ארצישראלי? יש. רוצים חורשה מוצלת, נגישה וקרובה לאזור המרכז? בטח שיש! חשוב לכם שהחופה תיערך מול נוף פתוח עד האופק או בין העצים? רוצים חתונת צהריים או ערב? אנחנו נאסוף מכם את כל הפרטים והרצונות, ונמצא את היער שיהפוך את החתונה שלכם לחתונה מהאגדות הטובות.

חתונת צהריים בטבע ביקב

הכנת השטח לחתונה – חתונה בחיק הטבע, תחת כיפת השמיים ואל מול נוף משגע היא חלום. במציאות, אנו עובדים ועומלים על מנת שחלקת היער הטבעית תהפוך לזירת חתונה חגיגית, נוחה ומעוצבת לטעמכם. בשטח WedMan דואגים לשילוט, שבילים, חנייה, שירותים, חשמל לקייטרינג, תאורה, הגברה, עיצוב, ריהוט וכל מה שנחוץ. לכם נותר רק לחלום, לעלות על שמלה לבנה וחליפה ולבוא לחגוג בראש שקט! בלי דאגות, בלי טרחה ובלי להתעסק עם ספקים, שאלות ולחצים.

מקום מיוחד לחתונה קטנה בטבע

שולחנות ועיצוב בחתונה במשק

חוגגים מתחת לחופה

עיצוב, אווירה, אוכל וכל השאר – העצים העבותים, ריח העלים והשקט מסביב עושים את שלהם, והופכים כל חתונת יער לחגיגה קסומה ומופלאה. אל חלקת היער הנבחרת אנחנו משדכים ריהוט מקסים ונוח, פינות ישיבה נמוכות להשתרעות ומנוחה ועיצוב עדין שמשתלב בסביבה. אנחנו עובדים עם טובי הספקים ונותני השירותים, ונמליץ לכם על ספקים מעולים – קייטרינג, בר, DJ, עיצוב, תאורה והגברה ועוד – שיודעים לתת שירות טוב ומקצועי בתנאי שטח.

שלט כיוונים בחתונה מיוחדת

זר חי בתור מרכז שולחן

עיצוב חלומי עם פרחים וצנצנות

שולחנות מחכים לאורחים בחתונה במרכז

חתונת טבע ביער היא חתונה מיוחדת ומרשימה, שבה יש לכם יד חופשית ועצמאות רבה בבניית האירוע והתכנית. אנחנו ב- WedMan נשמח לעזור לכם למצוא את ה-יער לחגיגה שלכם, נסייע לכם להתמקד בבחירת הספקים, נוריד מעליכם את המתח והלחץ של ההכנות המרובות ונאפשר לכם ליהנות בראש שקט ביום האירוע. אנו מציעים שירותי הפקה, ניהול וארגון אירועים. את כל אלו אנחנו עושים במקצוענות חסרת פשרות, ביחס אישי ומתוך מחשבה, תשומת לב והתמקדות בכם ובשמחתכם.
אז קדימה, רוצים חתונה מיוחדת ביער? התקשרו!