חתונת מדבר מיוחדת בחוות יענים • Wedman הפקת חתונות
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

חתונת מדבר מיוחדת בחוות היענים – חול, מדבר וזיכרון בלתי נשכח

למדבר יש מין איכות בראשיתית כזו שהופכת כל חוויה בו לקצת יותר בלתי נשכחת. איילת וגיל הבינו את זה לפני שבחרו את חוות אל היען שבנגב כלוקיישן לחתונה שלהם.
חתונת צהריים מקורית

הפקה של חתונה בטבע היא דבר מורכב שדורש נסיון ותושייה, וזה בדיוק מה שהצוות שלנו סיפק להם.

חתונה במדבר בין החול והשמיים

איילת וגיל הם חובבי טבע וטיולים ולכן הבחירה במדבר כלוקיישן הייתה טבעית בשבילם – זה המקום שאליו הם בורחים כדי להשתיק קצת את כל הזמזום שמסביב ולקחת הפסקה. כולנו רוצים שבחתונה שלנו הזמן יעצור, גם בשבילנו וגם בשביל האורחים, ונוכל ליהנות מהאירוע בלי לחשוב על מחר או אתמול. המדבר הוא מקום מושלם לתחושה הזו.

פינת ישיבה ומנוחה לאורחים בעיצוב מיוחד

חוץ מהמחשבה הטורדת על מחר, פעמים רבות נאלצים זוגות להיות טרודים גם ב"עכשיו" בזמן החתונה. תיאום עם הספקים ונותני השירות השונים יכול לגזול הרבה אנרגיות ופוקוס מההנאה הפשוטה ברגע הגדול שלכם. אנחנו היינו שם כדי לדאוג שהכל יתקתק ויעבוד לפי התכנית. התוצאה – חתונה מיוחדת ששילבה עיצוב מוקפד ותנאים נוחים עם רוח מדברית ואוירה קסומה.

שולחנות והצללה בחתונת צהריים

על העיצוב היו אחראיות "סטודיו ציפורות" שבכשרון רב הכניסו לעוצמה הרצינית של המדבר צבעים שמחים ואוירה קלילה. עם ואן חתונה מהסיקסטיז, סככה של מטריות בשלל צבעים, ועיצוב מוקפד ומיוחד, החתונה קיבלה טוויסט קליל שאיזן את הרצינות המדברית.

וודמן מארגנים ומפיקים חתנה מיוחדת בחוות יענים

פינוקים לאורחים בחתונה מקורית

שש בש ופינות ישיבה לאורחים בחתונה

האורחים נהנו, הכל זרם, האנרגיות היו בשמיים ואיילת וגיל היו פנויים להתעסק במה שבאמת חשוב: לנשום את הרגע הזה, המהול ברוח מדברית, עמוק לתוך הריאות ולצרוב את התחושה הנפלאה בזיכרון.

חופה על ההר בחתונת צהריים יוצאת דופן

קבלת אורחים וכתיבת ברכות

עיצוב מיוחדת ופינוקים לאורחים

קרדיט לצלם: ליאור ניר

חולמים על חתונת מדבר מיוחדת? תנו לנו, המקצוענים של WedMan, להפיק ולנהל עבורכם את האירוע ולהשאיר לכם את העיקר – לחגוג בכיף גדול ובראש שקט!