טיפים להשכרת ציוד לחתונות ואירועים קטנים - ככה עושים את זה נכון!
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

השכרת ציוד לחתונות ואירועים קטנים

מזל טוב! אתם מתארגנים לקראת הפקת אירוע, כמה מרגש! כשמדובר באירועים קטנים, ההפקה בהחלט יכולה להיות עצמאית מבחינת הארגון, ואפשר להיעזר בחברות השכרת ציוד אשר מספקות מגוון רחב של פתרונות מקצועיים. אז בואו נעשה סדר, מה הציוד שכדאי לשכור לאירוע קטן? איך נדע שלא שכחנו כלום? מה מספקות חברות להשכרת ציוד?

הכנת רשימת ציוד בהתאם לאופי האירוע

בשלב ראשון, יש להכין רשימה של כל התחומים באירוע, ומה הציוד באופן כללי (במידה ואתם יודעים), שנדרש. הנתונים משתנים בהתאם למיקום האירוע ואם מתקיים במקום סגור או פתוח, אולם בגדול חשוב להתייחס לתחומים הבאים: תאורה, הגברה, מקומות ישיבה, בר שתייה, עיצוב, הצללה, חימום או קירור, כלי אוכל וציוד אוכל. גם כשמדובר באירוע קטן יחסית, יש צורך להתייחס לכל התחומים האלו אם האירוע מתקיים בחוץ, או לפחות לחלקם, במידה והאירוע מתוכנן למקום סגור.

איך נדע שלא שכחנו כלום?

לפני שאתם נבהלים לאחר שהכנתם רשימת ציוד, כי אולי שכחתם משהו, חשוב להבין שתחום השכרת ציוד מפותח מאוד בארץ, נגיש וממלא את כל המידע החסר. גם אם שכחתם משהו, אתם יכולים להיות רגועים שבחברה להשכרת ציוד מוודאים מול רשימה כוללת מה יש ומה חסר, גם עבור אירוע במקום סגור, וגם עבור אירוע במקום פתוח.

היתרון בהשכרת ציוד לאירועים קטנים

חברות להשכרת ציוד לחתונות ואירועים קטנים, מיומנות לחשוב על כל הפרטים ולעשות את העבודה בשבילכם בכל התחומים. החל מתאורה והגברה, דרך שולחנות, מקומות ישיבה וכלי אוכל בהתאם, וכלה בהצללה ועיצוב המקום.

היתרון הגדול והמשמעותי ביותר, אשר חוסך זמן יקר, התעסקות מיותרת וגם לא מעט הוצאות, הוא לתת לחברה להשכרת ציוד לטפל בכל התחומים. זה חוסך המון אנרגיה, התעסקות מיותרת עם ספקים שונים, ובעצם מותיר אתכם פנויים לעסוק בדברים החשובים באמת, שנוגעים לאירוע, ולא ברשימות ציוד. הרי מעבר לכל אלו יש לפני הכל את התוכן של האירוע. גם אם מדובר באירוע גדול כמו חתונה, ברית מילה, בר מצווה, וגם אם מדובר באירוע חברה, יום הולדת חגיגי או אירוע דומה, לפני כל הלוגיסטיקה והציוד, חשוב לזכור את מהות האירוע ואת תוכן האירוע.

ברגע ששוכרים שירותים של חברה להשכרת ציוד, אשר סוגרת את כל הפינות, אתם יכולים להתפנות לצדדים החשובים של האירוע. אגב, לסגור את כל הפינות פירושו לסדר את כלי האוכל על השולחנות, לשטוף את הכלים אחרי האירוע, לתלות את כל הנורות והקישוטים, לחבר את כל הכאבלים, ופשוטו כמשמעו, להקים את כל האירוע מא ועד ת'.