איך לבחור חברת הפקות לחתונה? - WedMan תכנון והפקת אירועים
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

הפקת חתונה נמדדת בפרטים הקטנים

מתחתנים? זה הזמן לדעת הכול על הליכי הפקת חתונה באמצעות חברות הפקה מקצועיות העוסקות ומתמחות בנושא
כלה צועדת אל החופה

תהליך ארגון, תכנון והפקה של אירוע חתונה הוא ללא ספק תהליך מאתגר ותובעני המחייב אתכם להסתייע בשירותיה של חברת הפקות מקצועית העוסקות ומתמחה בנושא הפקת אירועים בכלל ואירועי חתונה בפרט, ובעיקר במקרים בהם מדובר באירוע חתונה גדול למספר רב של משתתפים (מעל 400 אורחים ברוב המקרים). יחד עם זאת, גם לאירועי חתונה קטנה מומלץ לשכור את שירותיה של חברת הפקת מקצועית וזאת מכיוון שהפקת חתונה נמדדת בעיקר בפרטים הקטנים המרכיבים את האירוע.

תהליך ארגון וההפקה של אירועי חתונה המיושם על ידי חברות הפקה מקצועיות ומנוסות, משלב בתוכו 2 שלבים עיקריים, כאשר אחד מהשלבים מתמקד בכל ההיבטים הטכניים של האירוע ואילו השלב השני מתמקד בכל הפרטים הקטנים של האירוע היכולים להפוך כל אירוע חתונה למוצלח יותר, מהנה יותר ומרגש הרבה יותר.

ההיבטים הטכניים של הליך הפקת אירועי חתונה כוללים בין היתר את בחירת מיקום האירוע ומועד האירוע, בחירת מערכות האירוח לאירוע, בחירת מערכות ההפקה לאירוע, בחירת עולמות התוכן לאירוע (מוסיקה, תפאורה וכדומה), בחירת תפריט האירוח לאירוע (מנות אוכל ובר משקאות) והיבטים טכניים נוספים הקשורים לאופי האירוע.

מצד שני, תכנון הפרטים הקטנים לאירוע במסגרת הפקת אירועי חתונה, הינו שלב בו מתמקדים בפרטים כגון: קישוט רכב החתונה, עיצוב זר כלה, עיצוב פרחים באירוע, סידור שולחנות בהתאם לרשימת המוזמנים, בחירת השירים אשר יושמעו במהלך האירוע בשלבים כאלו ואחרים (שיר כניסה, שיר חופה, שיר סלואו וכדומה) ופרטים קטנים נוספים המעניקים משמעות גדולה לכל אירוע חתונה.

כיצד לבחור חברת הפקות לאירוע החתונה?

במידה וגם אתם מעוניינים לשכור את שירותיה של חברת הפקות המתמחה בתכנון, ארגון והפקת אירועי חתונה, אנו ממליצים לכם לבחור את זהות החברה בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים: בראש ובראשונה, בדקו מהו הניסיון המקצועי של החברה ומהו היקף האירועים אותם היא מפיקה מדי שנה. דבר שני, בדקו האם החברה הינה בעלת התמחות מקצועית בארגון, תכנון והפקת אירועי חתונה וזאת מכיוון שקיימים הבדלים (קטנים כגדולים) בין סוגי האירועים השונים וההתמחויות השונות של חברות ההפקות בתחום.

כמו כן, אנו ממליצים לכם לברר היטב מהם השירותים המוצעים על ידי החברה ואיזה נושאים אינם נותרים בתחום אחריותם (ברוב המקרים מדובר בנושאים כגון: בחירת שמלה לכלה וחליפה לחתן וכדומה). דבר נוסף אותו מומלץ לעשות הוא לקבל המלצות אישיות מבני זוג שכבר נישאו באירוע חתונה אותה הפיקה עבורכם חברת ההפקות (הקפידו לקבל חוות דעת ממספר זוגות ולא להסתפק בזוג אחד או שניים).

בנוסף, אנו ממליצים לכם להגדיר מראש את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם, להציג אותה בפני נציגי חברות ההפקה ולקבל מהם מספר חלופות להפקת האירוע בהתאם לתקציב.