הלבנת שיניים לאירועים •
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

הלבנת שיניים לאירועים

היית בטוחה שתכננת את כל הנדרש לחתונה שלך, מהפרחים על השולחנות ועד למוזיקה שתרקיד את האורחים בחתונה.

אבל המומחים מדגישים שאם לא תכננת מראש את טיפולי היופי לקראת יום הכלולות שלך – כלומר, לא קיבלת טיפול פנים בזמן כדי לא להופיע באירוע עם עור אדמומי, או לא עברת טיפול הלבנת שיניים בזמן כדי לא לחייך עם שיניים לא מושלמות – את עלולה למצוא את עצמך קצת מאוכזבת מיום החתונה שלך.

לפעמים, במאמץ להיראות טוב ולהרגיש הכי טוב שאפשר, כלות מנסות לעשות יותר מדי דברים יום או יומיים לפני החתונה, במקום לעשות אותם כמה שבועות קודם לכן, במיוחד אם עליה לעבור טיפול לשיקום הפה כדי לשפר את החיוך שלה. התוצאה הסופית עלולה להיות שורה של בעיות מיותרות, שבאמת אפשר היה להימנע מהן בקלות.

לתכנן קדימה

אם תדחי את כל טיפולי היופי ותקבעי אותם יום או יומיים לפני החתונה, את עלולה להיות מאוד מתוסכלת ולהרגיש פחות ממושלמת. דחיית הטיפולים לרגע האחרון גם עלולה להגביר את הלחץ שלך ביום שבו את רוצה להיראות הכי שקטה ושלווה בעולם.

הדרך הנכונה, כך אומרים המומחים, היא לתכנן מראש – להגדיר לוח זמנים אשר צופה קדימה את צרכי היופי והבריאות החשובים לך ביותר. באופן אידיאלי, עדיף להתחיל בטיפולים אלה שלושה עד ארבעה חודשים לפני החתונה, אבל בלית ברירה גם 30 יום מראש יספיקו כדי לטפל בזמן בעור הפנים, בשיער או בשיניים.

כדי לעזור לך לדעת מה לעשות ומתי, הנה כמה עצות חשובות:

להיות כלה עם עור פנים קורן

כנראה שאין דבר יותר יפה מהאושר המוקרן מפניה של הכלה, אשר זוהרים באופן טבעי. אבל, כדי לעזור לפנים שלך לזהור כדאי שתזמיני סדרה של טיפולי פנים מספיק מוקדם, כשישה חודשים לפני החתונה. כך תוכלי להבטיח שהעור שלך ייראה מושלם הן מתחת לחופה והן בצילומים מיום החתונה. נסי לא לדחות את הטיפולים ליותר משבועיים לפני היום הגדול.

בין אם את מתכננת לטפל בעצמך בעור הפנים, או להזמין טיפול מקצועי בסלון יופי, הימנעי מטיפולים כימיים דרמטיים מדי כדי להפחית את הסיכון לאדמומיות, לגירוי ואפילו לתגובה אלרגית.

ובאשר למילוי קמטים כמו הזרקות בוטוקס למשל, המומחים מדגישים כי גם הכלה וגם אמה לא צריכות להמתין עד לרגע האחרון כדי לקבל טיפולים אלה. עדיף לעשות זאת כשלושה שבועות לפני החתונה. טיפולים אחרים פחות דרמטיים המשתמשים במכשירי לייזר כדי להעלים פיגמנטציה, נקבוביות או נימים, ניתן לעשות כשבוע לפני החתונה.

להיות כלה מטופחת

מריטת גבות, מריטת השיער בקר הביקיני, הלבנת שיניים ביתית וכן הלאה – הם לא טיפולים שאת רוצה לעשות יום לפני החתונה.

נשים רבות לא מבינות שמריטת גבות עלולה לגרום לנפיחות, לפעמים לקצת דימום ואף לאי נוחות. את לא רוצה להתמודד עם בעיות שכאלה יום לפני החתונה.

באופן אידיאלי, מומלץ לסדר את הגבות שבוע לפני יום הנישואין. ושעווה על הגוף עדיף לעשות לפחות שלושה ימים לפני החתונה. זאת כדי למנוע אדמומיות או גירוי.

לחייך חיוך מקסים עם שיניים לבנות

כשמדובר בחיוך מושלם לצילומי החתונה, הלבנת שיניים יכולה להיות יתרון עצום. אך למרות שניתן לרכוש תכשירים בבתי המרקחת, עדיף להתייעץ קודם כל עם רופא השיניים שלך. יש מוצרים ללא מרשם שעלולים לגרות את החניכיים והשפתיים ולגרום לנפיחות.

כדי להלבין את השיניים באופן טבעי, מומלץ לאכול ירקות טריים כמו גזר וסלרי, אשר מסוגלים להסיר כתמים שנוצרו על פני שטח השיניים, או לשפשף את השיניים בתותים או בלימונים, שניהם מסוגלים להלבין את השיניים באופן טבעי. לאחר מכן שטפי את הפה במים קרים.

בשבועות שלפני החתונה שלך כדאי גם להימנע משתיית קפה, תה, משקאות מוגזים כהים ויין אדום, כדי להפחית את הסכוי להכתמת השיניים.

בנוסף למוצרים הטבעיים, תוכלו לקנות ערכה להלבנת שיניים או לקבל טיפול יעיל יותר במרפאת השיניים על ידי הרופא.

להתהדר בתסרוקת נהדרת

רוב הכלות מתכננות לסדר את השיער אצל מעצב מקצועי ביום החתונה עצמו, ויש גם כלות שמוכנות לנסות מוצר חדש או סגנון שיער חדש, באותו יום.

מומחים אומרים שתסרוקת חדשה יכולה להזניק את המראה שלך ולהעניק לו מגע של זוהר. יחד עם זאת, אם הסגנון שלך פשוט, אל תתני למעצבים השונים להציק לך ולסדר לך תסרוקת שלא תרגישי איתה נוח, רק בגלל שלדעתם זהו המראה הזוהר ביותר עבורך.

הרצת ניסיון

מומלץ לכול כלה לקבל בסלון היופי ״הרצת ניסיון״ של התסרוקת והאיפור, זמן מה לפני יום החתונה.

אחד הדברים הכי מתסכלים זה לצאת מהסלון ביום החתונה ולהרגיש כאילו את לא נראית כמו עצמך. כדי למנוע דמעות ביום הנישואין, כדאי לעשות חזרה לפחות שבועיים לפני החתונה, ואפילו להצטלם כדי לראות בדיוק איך תיראי ביום החתונה.

תופתעי לראות כמה שונה המראה שלך עשוי להיראות בצילום, בהשוואה למראה בראי. לכן, תמיד כדאי לשפוט את מראה השיער והאיפור מתוך צילום. והכי חשוב, אל תשכחי: אחרי הכול, הוא ביקש להתחתן איתך, והוא רוצה לראות אותך מתחת לחופה, ולא איזו כלה שנראית פתאום שונה לחלוטין.