הגן בשפיים – גן אירועים בנוף פסטורלי, ממש מול הים
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

הגן בשפיים – אירועים בנוף פסטורלי, ממש מול הים

הגן בשפיים הוא בדיוק מקום כזה: ניתן לקיים בו יופי של אירועים, שכמו יצאו מתוך גלוית נוף. לאירועים מיוחדים, נעימים ופסטורליים – בואו להכיר את הגן בשפיים.
הגן בשפיים

השמש היורדת לאיטה בשעות הערב לעבר הים הרוגע יכולה להוות תפאורה מקסימה לגלויה רומנטית או ליצירת אמנות קלאסית – ציור מוזיאוני מרשים ומרהיב ביופיו. אבל הנוף הפסטורלי, הרומנטי, הנוף המקסים של הים ושל גרגירי החול הקטנטנים והגלים אינו חייב להיות אך ורק הנוף הדומם של גלויה או ציור יפה. אפשר בהחלט לקיים אירועים בנוף הפסטורלי, ממש מול הים. הגן בשפיים הוא בדיוק מקום כזה: ניתן לקיים בו יופי של אירועים, שכמו יצאו מתוך גלוית נוף. לאירועים מיוחדים, נעימים ופסטורליים – בואו להכיר את הגן בשפיים.

אירועים פרטיים, חתונות וכנסים

אילו סוגים של אירועים נערכים בגן? האם רק חתונות או שמא גם אירועים מסוגים אחרים? ובכן, במקום ניתן לערוך חתונות לאורך השנה כולה – ניתן לערוך חתונת קיץ או חתונת חורף וכן אירועי שישי בצהרים. אך לא רק חתונות יפות באווירה פסטורלית נערכות במקום: הגן בשפיים מתאים מאין כמוהו לכל סוגי האירועים הפרטיים וגם לאירועים עסקיים ולכנסים מקצועיים או שיווקיים. אנשים פרטיים, קבוצות, חברות, זוגות – רבים כבר בחרו לקיים את האירוע שלהם לא רחוק מקו החוף, בשפיים.

עולם הגן בשפיים

שילוב של גן ואולם

הגן בשפיים מתאים מאוד לאירועים גם בזכות העובדה שהוא מציע שילוב מנצח בין גן לבין אולם. הגן עוצב כך שישתלב באופן הנכון והמדויק עם הטבע העוטף והסובב אותו כאשר בסמוך ניצב מבנה יפה, בעל חזות מרשימה אך גם מחבקת. המבנה בעל החזות היפה משקיף על חלקת דשא יפה ודק עץ מרהיב ואלגנטי מוסיף לשלמות הטבעית של החוף הקרוב. באווירה הנינוחה, מלאת השלווה, עם מבנה מרשים ועם גן פורח לצד החוף – תמצאו את כל מה שרק תחפשו לאירוע המוצלח שלכם.

חופה מול הגלים

בגן בשפיים ניתן לבחור לקיים את טקס הקידושין תחת החופה המעוצבת שבמקום, כאשר משקיפים אל גלי הים התכול. החופה הלבנה מצויה ברחבה מקסימה ועתירת דשא שלפניה מסודרים הכיסאות עליהם יושבים המוזמנים הנרגשים. במקום מותקנות מערכת הגברה טובה ומערכת תאורה מושקעת, והצמחייה מטופחת ורעננה.

אך לא רק המתחם שמתאים לחופה או המתחם שיתאים לקבלת הפנים נראים במיטבם. במתחם הסגור שבו מתקיימים האירועים, שם מסבים האורחים סביב שולחנות מלאים כל טוב, ניתן למצוא כל מה שאירוע חשוב צריך על מנת שיהיה בלתי נשכח. בכל אירוע עורכים את השולחנות באופן מוקפד, עם פרחים נאים או עם נרות יפים. כל זאת בעוד השף הידוע הפועל בגן מוציא תחת ידיו את מיטב המנות, בטעמים מדויקים.

9795 (1)

מקום מרכזי וגישה נוחה

מה עוד כדאי לדעת לגבי הגן בשפיים? מדובר במקום מרכזי מאוד, סמוך מאוד לתל אביב אך רחוק מספיק מההמולה של העיר. למקום מובילות דרכי גישה נוחות מאוד, ולאורחים מובטחת חניה בשפע. ניתן לקיים במקום סוגים שונים של אירועים, וגם כמות מוזמנים גדולה למדי תחוש שם בנוח.

בואו לבקר!

logo (1)