גימיקים ואביזרים לאירועים מיוחדים - WedMan תכנון והפקת אירועים
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

גימיקים ואביזרים לאירועים מיוחדים

בלונים

כל ילד מצפה במשך שנה שלמה ליום הולדת הבאה שלו. זה היום בו הילד מרגיש שהוא מלך ליום אחד. הוא דואג לאזכר את חבריו חודש קודם שיהיו מוכנים לקראת יום ההולדת הקרב והוא מדמיין בראשו כיצד היא תיראה ואיך יגיע אליו מפעיל היום הולדת ויעצים את השמחה.

כך גם בכל אירוע שמחה אחר, חתונה, בריתה ועוד, על מנת שהשמחה תגאה לה, נדרש יהיה מפיק או מארגן אירועים שישמח ויהיה אחראי לכל תוכנית הבידור של האורחים. כשם שמפעילים ליום ההולדת מגיעים עם ארסנל אביזרים לימי הולדת והפתעות ודואגים שהחגיגה תתמלא בקסם, צבעוניות והרבה חיוכים, כך גם באירוע שמחה למבוגרים נחשף למנעד של אטרקציות מיוחדות וגימיקים.

כולם חוגגים ביום הולדת   

מפעילים ליום הולדת או לכל אירוע משמח, מגיעים לחגיגה עם מגוון גימיקים ופריטים מדליקים שירימו כל אירוע משמח ויתנו תחושה של קרנבל לכמה שעות. במידה ומדובר בחתונה המפעיל דואג מראש להכיר את החתן והכלה המאושרים שחוגגים ולהעניק להם את התחושה שזה היום המיוחד שלהם וכל האורחים כאן הגיעו לכבודם. בעזרת פרסים, גימיקים ברחבת הריקודים ואביזרים שמעוררים התפעלות ורושם, ידאג לשמח את כולם ולהרקיד את כל קהל המזומנים.  

מזכרות מאירועים מיוחדים         

כל חברת הפקת אירועים כמו חתונות, בר/ת מצווה ועוד תשדרג את השמחה באביזרים לאירועים. כך גם בכל אירוע שמחה אחר, חתונה, מסיבת רווקות, בריתה ועוד, על מנת שהשמחה תגאה לה, נדרש יהיה מפיק או מארגן אירועים שישמח ויהיה אחראי לכל תוכנית הבידור של האורחים. כשם שמפעילים למסיבות רווקות מגיעים עם ארסנל אביזרים למסיבת רווקות ודואגים שהחגיגה תתמלא בקסם, צבעוניות והרבה חיוכים, כך גם באירוע שמחה למבוגרים כמו ימי הולדת נחשף למנעד של אטרקציות מיוחדות וגימיקים.. גם מי שלא נוהג לרקוד יקום למראה המזמין של כל האביזרים וירצה להיות חלק מהמסיבה. גימיקים כאלה תמיד מבורכים ומרימים את השמחה ועוזרים לקרב ולהעלות חיוכים אצל כולם, מה גם שהם מזכרת מתוקה שנשארת עם האורח.

מגוון של אביזרים גימיקים לאירועים

קונפטי חתונה – תותח קונפטי לחתונה – סילונים של קונפטי שמשוגרים לאוויר לגובה של 7 מטרים ברגע של שמחה, מרגשים ומפתיעים את האורחים ואת בעלי השמחה מאוד הם תורמים לאווירה הקסומה והמשמחת ונחשבים לאטרקציה מבוקשת. ניתן להשתמש בחתונות וגם בימים הולדת ואירועים אחרים.

אקדח בועות סבון – פריט שמוסיף כל כך לכל אירוע כל ילד ישמח למראה בועות הסבון שנערמים באוויר יש לזה גם אפקט מדהים בתמונות, כך שרצוי לצלם. אקדח בועות סבון הוא אביזר מושלם שמתאים לימי הולדת וכל אירוע שמסתובבים בו ילדים קטנים שיתרמו לחגיגה.

תוף דרבוקה מתנפח – אביזר מושלם לרחבת הריקודים בה החתן והקהל מכבדים את כל המוזמנים בריקוד מרשים.  תוף הדרבוקה מייצר רגעים שמחים וקסומים לצד בעלי השמחה ולאורחים. גימיק מושלם לחתונות, בר מצווה, בת מצווה, בריתות ועוד.

מיקרופון מתנפח ענק – עוד אטרקציה שמתאימה לרחבת הריקודים. אפשר לאחוז בה ולשיר אליה. מתאים למסיבות קריוקי או למצב הרוח הטוב ולאווירה המשמחת.