עיצוב שיער ואיפור כלות בסימן 2016 - מבית לאנה שוורצמן 
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

איפור ושיער לכלות בסימן 2016

קטלוג איפור ושיער בסימן 2016, הפקה נשית וזוהרת בהשראת הקולנוע הצרפתי

מאמר אורח מאת :לאנה שוורצמן (איפור) ושני שוסטר (שיער)

את ההשראה לקטלוג האיפור שלי לשנת 2016, לקחתי מהקולנוע הצרפתי ובמיוחד מהשחקניות הצרפתיות, שתמיד הקסימו אותי. היה נדמה לי שבהולייווד הסטנדרטים ליופי הנשי הופכים להיות יותר ויותר נוקשים, בעוד שהשחקניות הצרפתיות נראות יפות בלי להתאמץ יותר מדיי. ראיתי שהן ממעטות בניתוחים פלסטיים, מתבגרות בחן והאיפור שלהן "נושם" ולא מתחרה עם היופי הטבעי. ועדיין, הן תמיד נראות עוצרות נשימה ומלאות שיק, גם בסרטים וגם על השטיח האדום.
אז חברנו, אני על האיפור ושני שוסטר על השיער, כדי לממש את החזון.

צילום – מרינה מוסקוביץ'

איפור ושיער כלות 2016

איפור כלות בסגנון צרפית

עיצוב שיער מיוחד לחתונה

מראות האיפור שבחרתי רכים, אך יש בהם גם תחכום ואלגנטיות. ההצללות של תווי הפנים מרומזות, נותנות מימד לפנים, אבל לא משנות אותן באופן דרמטי. הסמקים אפרסקיים וורודים ומזכירים יותר את צבעי הסומק הטבעי שלנו. העיניים עטופות בענן מעושן בגוונים מונוכרומטיים אפורים וחומים, שלא מתחרים
עם הצבעים של העיניים עצמן ורק מעצימים את יופיין. ולפעמים העיניים מודגשות דווקא באיי-ליינר חתולי ושפע של ריסים שיוצרים מבט מצועף ומסתורי.

עיצוב שיער פזור לחתונה

עיצוב שיער אסוף לחתונה

שיער בפקעת לחתונה
השיער משלים את המראה. הפרחים שנשזרו עשויים משי, הקו מוקפד יחסית, כיאה לשטיח האדום, אבל המראה עדיין רך ולא מתאמץ. ואולי לא פחות חשוב מזה נח, מה שמאפשר לאשה להרגיש באמת קורנת, מבלי להתעסק במראה שלה לאורך היום או הערב.
והנה היא לפניכן, הפקה נשית וזוהרת במיוחד.
תהנו!

"לאנה שוורצמן מאפרת מזה 12 שנים, מתמחה באיפור כלות ומלמדת איפור. היא גם פסיכולוגית בהכשרתה וכמי שמשלבת את שני העולמות, המטרה שלה היא להדגיש בעזרת האיפור את אישיותה הייחודית של הכלה".

"שני שוסטר קלעה צמות עוד כילדה. היום היא מתמחה בעיצוב שיער לכלות ואירועים מיוחדים, בדגש על התאמה לסגנון האישי של האישה שמולה, דיוק, נוחות ונשיות."