כל מה שרציתם לדעת על איסט תל אביב • WedMan הפקת חתונות
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

איסט תל אביב – כל מה שחלמתם במקום אחד

איטס תל אביב – המקום לאירועים בתל אביב, אירח אירועי חתונה רבים שהוכתרו כהצלחה, וכעת, גם לכם, יש הזדמנות להצטרף אל מניפת ההצלחות. מה מצפה לכם? כל התשובות לפניכם.
איסט תל אביב

עם כריעת הברך ושליפת הטבעת, אתם למעשה מבשרים על הפתיחה הרשמית של תהליך הפקת החתונה שלכם. ההחלטה הראשונה שאתם עתידים לקבל היא ביחס למתחם האירועים שבו תתקדשו, תחגגו ותאהבו. הבחירה הטבעית של יותר ויותר זוגות היא חתונה בתל אביב. עיר הבילויים של ישראל ומוקד החופש והכייף של תיירים רבים מכל העולם, הפכה להיות מוקד מרכזי בכל הקשור לאירועים, ובעיקר על חתונות. איטס תל אביב – המקום לאירועים בתל אביב, אירח אירועי חתונה רבים שהוכתרו כהצלחה, וכעת, גם לכם, יש הזדמנות להצטרף אל מניפת ההצלחות. מה מצפה לכם? כל התשובות לפניכם.

מטבח שף איכותי

במתחם East tlv – המקום לאירועים בתל אביב, אינכם צריכים לחפש אחר שירותי קייטרינג ולשדך אותם אל המתחם, אלא כבר יש לכם קייטרינג בוטיק איכותי המציע לכם מגוון רחב של מנות, טקסטורות, טעמים וניחוחות שרק יכולתם לחלום עליהם באירוע החתונה שלכם. הקייטרינג הפועל במקום הוא kitchen's tlv המורכב משפים מהשורה הראשונה. מנות שף אינן סיסמה ריקה, אלא החוויה שלכם ושל האורחים שלכם באירוע.

מטבל שף ובר איכותי באיסט תל אביב

אווירה אורבנית בעיר שלעולם לא ישנה

הקצב הפועם בתל אביב הוא קצב האופייני אך ורק לה. לצד מתחמי האירועים האחרים הממוקמים בערים שונות בכל הארץ, הטעם של האירועים בתל אביב הוא טעם של חופש, מסיבה ואווירה שפשוט לא ניתן להעתיק לשום מקום אחר. איטס תל אביב – המקום לאירועים בתל אביב, ממוקם במזרח העיר, בין גורדי השחקים של העיר, וכך התפאורה שמתקבלת לכם באירוע היא של אווירה אורבנית מגניבה שהופכת את האירוע שלכם למסיבה הכי טובה בעיר.

east-tlv ואווירה אורבנית

חלל פתוח לצד חלל סגור

חלק מהצלחה של אירוע היא התחימה של החלקים השונים בו. לכן, הוחלט לעצב את איטס תל אביב, בפורמט כזה המאפשר לכם ליצור את שלב קבלת הפנים והחופה תחת כיפת השמיים, ואל המראות של גורדי השחקים של העיר, ואילו את החלק השני של האירוע הכולל את הארוחה הטעימה ואת שלב רחבת הריקודים – לערוך בחלל הסגור במבנה התעשייתי המדליק. בחלל הסגור מצפה לכם מערכת שמע מתקדמת, מסכי לד וקירות זכוכית שקופים המאפשרים לכם לתת הצצה אל הנוף האורבני הממתין לכם בחוץ.

חוגגים ושמחים באיסט

לוקיישן מרכזי שנוח לכולם

אחד היתרונות הגדולים של חגיגת אירוע בתל אביב, היא המיקום המרכזי. בעת שמדובר על מתחם אירועים הממוקם בנקודה מרכזית, אתם מאפשרים התניידות קלה, פשוטה ומהירה לכלל האורחים שלכם מכל קצוות הארץ. לא מעטים אלו הבוחרים להתחתן במקום הולדתם, וכך קורה שישנן חתונות בנקודות קיצוניות על המפה. מה שקורה בפועל הוא שאורחים המגיעים מנקודות שונות, צריכים לנסוע לעתים שעות רבות על מנת לקחת חלק בשמחה הפרטית של בעלי השמחה. עם אירוע המתקיים במתחם איטס תל אביב – המקום לאירועים בתל אביב, אתם נהנים ממיקום מרכזי המאפשר גישה נוחה לאורחים היקרים שלכם.

עיצוב מקום מיוחד במתחם חתונות איסט בתל אביב