איך לבחור איפה תבלו את הירח דבש שלכם? כל הטיפים שיחסכו לכם זמן וכסף
בלוג חתונות - חתונה בראש שקט

איך לבחור איפה תבלו את הירח דבש שלכם?

איך לבחור איפה תבלו את הירח דבש שלכם?

יש אין ספור דרכים לבלות את ירח הדבש. זו יכולה להיות חופשה בדגש על אווירה רומנטית או בילוי בנוסח הרפתקני, אקסטרימי או אקסקלוסיבי. אפשר לבלות בחופים הקסומים של תאילנד, לעלות על טיסות לארצות הברית או לתפוס קצת שמש במקסיקו או להגיע לקרנבל בריו. אפשר לצאת למסע אופניים זוגי בארצות השפלה או להגיע לפסטיבלים באירופה, באתרי טבע מובילים. יש כל כך הרבה אפשרויות שאפשר להתלבט במשך שבועות בלי להגיע למסקנה ברורה. כדי לסייע, יש לנו המלצות בנוגע לבחירה מוצלחת, של המיקום הנכון עבורכם לירח הדבש המתקרב.

הכסף מסובב את העולם, גם בירח הדבש 

אם אתם אנשים מאוד מחושבים, את ההחלטה היכן לבלות את ירח הדבש כדאי להתחיל בהיבט הכספי. היה נחמד מאוד אם ירח דבר היה מגיע לכולם בחינם, אבל החיים לא עובדים בצורה כזאת. נסו להעריך מהו התקציב שתוכלו להקצות לירח הדבש ולבילויים שמסיבי.  אם אתם מרגישים חנוקים מבחינה כספית, אולי טיסות לארצות הברית פלוס חופשה במלון הכי יקר פלוס מסע דרכים מחוף לחוף יהיה מעל ליכולת שלכם. אם אין לכם את הכיסים העמוקים של ההורים או שהספקתם לחסוך בצד לא מעט כסף, יתכן מאוד שלפני שתזמינו מלון, תשבו ותחשבו כמה כסף תוכלו להרשות לעצמכם. אבל חשוב לציין כי גם ירח דבש שנראה מאוד יקר אולי יהיה בר השגה. למשל, אם אתם רוצים ליהנות מירח דבש מפנק בארצות הברית, יש מגוון טיפים לחיסכון. למשל, חפשו טיסות לארצות הברית באתרי חיפוש להשוואת טיסות. הזמינו מראש מקום בבתי מלון מפנקים אך גם פחות יקרים. אל תשכרו את הרכב הכי יקר ואל תזמינו מקום דווקא במסעדות הכי יקרות.

המקום שעליו תמיד חלמתם

לפני שיוצאים לירח דבש, כדאי שתשוחחו האחד עם השנייה. נסו לברר האם יש לו מקום מיוחד שעליו הוא תמיד חלם. נסו לבדוק האם יש לה מקום מיוחד, שאליו היא תמיד חלמה לנסוע ועדיין לא הגשימה את החלום. זו יכולה להיות מחשבה מאוד רומנטית, להגשים את החלום של בן או בת הזוג. ואם תגלו כי יש מקום שאליו שניכם מאוד רוצים לנסוע ולבקר בו, זה יהיה אפילו עוד יותר טוב. אתה חלמת לנסוע לאי בודד? את רצית לשכב בשמש מתחת לצל של עץ קוקוס ציורי? אולי תמצאו את מקומכם בתאילנד, בירח דבש נפלא. ואם תמיד רציתם לגלות תרבויות זרות, אולי יתאים לכם לנסוע יחד למזרח הרחוק, לסין או ליפן או אולי דווקא לנפאל. ירח דבש שבו תמצאו גם רגעים רומנטיים וגם רגעים של גילוי, מנפלאות תרבויות העולם.

ירח דבש ארוך או קצר?

לא כולם יכולים להרשות לעצמם להתנתק למשך חודש ימים. ירח דבש לפעמים יכול לארוך ימים ספורים ולפעמים שבועות ארוכים. כדאי לבחור היכן לבלות את ירח הדבש גם על פי הזמן שתוכלו להקצות לכך. יש לכם שבוע פנוי? צרפת הרומנטית יכולה להתאים מאוד. יש לכם שלושה ימים ולא יותר? איי יוון או נופש בקפריסין יכולים להתאים ללא ספק. ככל שהזמן שתוכלו להקצות לירח הדבש שלכם ארוך יותר, כך תוכלו לשקול יעדים יותר מרוחקים ויותר אקזוטיים. אבל אין ספק שאם אתם רוצים יעדים נהדרים שבהם אפשר לבלות שבוע, חודש ואפילו יותר, גם מאלה לא חסר. למשל, ירח דבש בהולנד, באסמטרדם יכול להיות יופי של דבר למספר ימים. אבל אם יש לכם יותר זמן פנוי תוכלו להמשיך מאמסטרדם לסיור רכבות בשניים, ברחבי אירופה.